Alexander Raiman

Kariéra: 
Provozní ředitel, společnost Keastone

Alexander se stal součástí společnosti Keastone 1. Ledna 2016, kdy nastoupil na pozici provozního ředitele, aby se zde zapojil do mezinárodních obchodních operací týmu a podpořil další fáze financování. S oběma zakladateli (Keith Adams a jeff Medeiros) se setkal na semináři, kde zhruba před dvěma lety navštěvoval jeden z Jeffových kurzů. („Scaling a global SaaS startup.“). V srpnu 2016 začali společně diskutovat o tom, že by se Alexander mohl stát součástí společnosti. Z tohoto důvodu podal na konci září minulého roku výpověď ve společnost Socialbakers.

Zaměstnání u Socialbakers bylo skvělé a rozhodnutí opustit společnost nebylo pro Alexe vůbec lehké. Na práci v Keastone ho zaujala především jejich silná vize.  Ta jedinečná možnost změnit zkušenost jednotlivých uživatelů s digitálním světem je něco, v co opravdu Alexander věří. Keith navrhnul platformu, která všem umožní provádět veškeré úkony na mnohem vyšší úrovni.  Prostřednictvím unikátního uživatelského rozhraní a využitím špičkových „cloudových“ technologií, má jako individuální uživatel umožněn stejný přístup k informacím jako kterýkoliv vedoucí pracovník za posledních 20 let. Toto je velice mocná záležitost! Více než dvě miliardy lidí jsou dnes ovlivňovány jejich zkušenostmi v digitálním světě. A přesně tyto zkušenosti se brzy změní.

Dalším velice atraktivním aspektem nové pozice byla výzva vybudování internacionálního týmu během velice krátké doby, a to v Bengalúru, Praze a San Francisku.  Je to poměrně náročná úloha. Ale Alex je s tímto rozhodnutím velmi spokojený, protože možnost pracovat se dvěma velmi zkušenými podnikateli v oblasti technologií přímo ze Silicon Valley a dynamický technickým týmem v Indii je něco, co se neodmítá.

„Vzhledem k tomu, že vše musí být teď správně nastaveno, je práce plná adrenalinu. Je tu poměrně velká změna od mé poslední pozice u Socialbakers, koneckonců je to dnes už organizace o více než 300 lidech. Zvolil jsem si motto: „Pohybuj se rychle, ale zamysli se předtím, než něco uděláš!“ To mi stále připomíná, jak musím fungovat v příštích 6 měsících. Také se teď učím hinduistický slang, mým prvním slovem je „yaar“, což znamená kamarád.“

Získejte více podrobností o Alexandrově programu

Sledujte nás

Go to top