Andreas Antonopoulos

Ph.D. University College Londýn, Velká Británie
MBA Weatherhead School of Management, Case Western Reserve University, USA
M.Eng. University of Patras, Greece

Dr. Andreas Antonopoulos je rektorem UNYP a vyučuje Podnikatelství (Enterpreneurship) v jejích programech MBA. Obdržel akademický titul Ph.D. v elektrotechnice a elektronickém inženýrství na University College London ve Velké Británii, kde také od roku 1998 vyučuje jako profesor na částečný úvazek.

Dr. Antonopoulos získal též titul MBA na Weatherhead School of Management v Case Western Reserve, Cleveland, Ohio, USA a titul D. Eng z University of Patras v Řecku. Publikoval řadu podnikatelských a akademických prací a je častým řečníkem na významných konferencích a akcích v oboru. Dr. Antonopoulos má za sebou 20 úspěšných let vyvážené kariéry v akademické, oborové a podnikatelské oblasti. Byl spoluzakladatelem, společníkem a ředitelem společnosti Working Knowledge, přední telekomunikační poradenské firmy a strávil také 5 let výukou podnikání v oblasti telekomunikací, kdy působil jako docent a děkan katedry řízení technologie a byl též ředitelem postgraduálních programů na CEU Business School of Central European University. Zastával řadu seniorních pozic a pozic ve středním managementu předních společností po celém světě v sektoru telekomunikací, jako jsou RHK, Lucent Technologies, Nortel Networks a British Telecom a pracoval v řadě zemí po celém světě.

Dr. Antonopoulos také spoluzakládal a zasedá v představenstvu společnosti Marathon Invest, investičního fondu se zaměřením na trhy střední a východní Evropy. Je členem představenstva společností Marathon Invest, společnosti, která se soustřeďuje na trhy v regionu CEE a ve Viva Credit, on-line firmě poskytující finanční služby;  od roku 2001 poskytoval odborné služby celkem 6 startupům. Dr. Antonopoulos, který žil a pracoval v Argentině, Brazílii, Německu, Řecku, Maďarsku, na Filipínách, v Rumunsku, Singapuru, Španělsku, Velké Británii a v USA a který hovoří šesti jazyky, sebou do UNYS přináší významné mezinárodní a multikulturní zkušenosti.

Sledujte nás

Go to top