Dana Hague

Ing. (M.A.) Prague Institute of Chemical Technology, Czech Republic

Dana Hague vystudovala Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze a strávila rok na univerzitě v Torontu, kde se věnovala výzkumu životního prostředí a začala se zajímat o počítačové modelování.

Po svém návratu do Prahy nastoupila do IT oddělení Procter & Gamble, kde se soustředila na informační systémy prodeje a marketingu. V roce 1998 se přestěhovala do Bruselu v Belgii, kde se stala členkou týmu konzultantů pro regionální technologické řešení a v roce 2000 do Singapuru, kde strávila deset let ve společnosti Procter & Gamble a Hewlett-Packard a pracovala na regionálních projektech v oblasti IT. V posledních 3 letech své kariéry v Singapuru pracovala jako Knowledge Advisor pro oblast Asie a Tichomoří, školila a implementovala procesy řízení znalostí, zpracovávala obchodní analýzy a vyvíjela organizační výukové programy.

Dana přesídlila zpět do České republiky v roce 2010, a od té doby pracuje jako lektorka manažerských dovedností a nabízí kurzy v oblastech Knowledge Management, řízení projektů, procesů outsourcingu, multikulturní komunikace a další.
 

Sledujte nás

Go to top