Kevan Lyons

Postgraduate Certificate, University of Bolton, UK
MBA University of New York in Prague, Czech Republic
Graduate Certificate, Curtin University, Australia
Bachelor of Commerce, Curtin University, Australia

Kevan Lyons je lektorem UNYP a pracuje zde na částečný úvazek.  Je kvalifikovaným provozním účetním s více než 18 lety zkušeností z práce v nadnárodních korporacích a momentálně pracuje jako náměstek mezinárodního finančního kontrolora ve firmě CDK Global, sídlící v nově vzniklém Business Service Centru v Praze.

Kevan předtím během své desetileté kariéry ve firmě DPDHL Group zastával různé role v oblasti  finančního kontrolingu. Pracoval ve všech oblastech financí, včetně finančního účetnictví, účetnictví podniků se společnou majetkovou účastí, výkaznictví pro management v tak různorodých oblastech, jako jsou informační technologie, terciární vzdělávání, prodej v médiích (rozhlas), nafta a plyn a veřejné služby.

Po dokončení svého studia MBA na UNYP v roce 2011 se Kevan stal členem fakulty obchodní administrativy a přednáší v programu BA kurs finančního účetnictví, který má akreditaci ACCA. Učí rovněž kurz finančního řízení na University of Bolton a mezinárodní management a finanční strategii v programu MBA na UNYP.

Kevan je Australan a žije v Praze od roku 2005. Je ženatý a má dvě malé děti.

 

Profesní certifikace:

Advanced Diploma in Management Accounting (CIMA)

Fellowship of the Higher Education Academy (FHEA)

Fellowship of the Chartered Management Institute (FCMI)

Prince2 Practitioner (Project Management)

Sledujte nás

Go to top