TOP 3 nominace na Absolventa roku

University of New York in Prague byla vždy na svoje absolventy neuvěřitelně pyšná. Každý rok oslavujeme jejich úspěchy a oceňujeme naše absolventky a absolventy cenou Alumni of the Year. Naše komunita čítající více než 3 000 absolventů významně ovlivnila byznys, politiku, vědu i veřejný život po celém světě. Absolventi UNYPu mění svět k lepšímu a UNYP věří v uznání a odměňování jejich úsilí.

 

„Univerzita New York in Prague dosáhla současného uznání právě díky kvalitě svých absolventů.“ Sotiris Foutsis

 

"Všichni naši absolventi jsou ambasadoři UNYPu. Stávají se lídry ve svých oborech a budují úspěšnou kariéru v ČR i po celém světě. Mnoho našich absolventů soustavně projevuje oddanost své alma mater a podporuje širokou škálu projektů a iniciativ, které měly v průběhu let pozitivní dopad,“ říká Sotiris Foutsis, generální ředitel University of New York in Prague.

 

Rádi bychom vám představili TOP 3 nominované absolventky a absolventy na cenu Alumni of the Year 2021.

 

Lucie Čadová

Class of 2012 – Bachelor in Communication & Mass Media

Lucie promovala v roce 2012. Během studia na UNYP se v pozici prezidentky Studentské rady vždy věnovala aktivitám, z nichž benefitovala většina studentů. Její přístup se od startu jejího profesního života nezměnil. Lucie se při práci v institucích EU v oblasti komunikace (v současné době na pozici „Press/Communications to MEP“) s nadšením zapojuje do aktivit pro širokou veřejnost, které poskytuje relevantní informace o důležitosti členství v EU. Přednášení na mezinárodních konferencích a zastupování komunikačních projektů EU jsou nedílnou součástí její práce. Nikdy neztratila kontakt s komunitou UNYPu, pravidelně zde hostuje jako řečník a v budoucnu se plánuje zapojit ještě častěji nejen s cílem na UNYPu propagovat stáže v rámci EU (nyní je mentorkou a poradkyní stážistů v rámci evropských institucí), ale také zvýšit plné povědomí o tom, jak orgány EU fungují. 

 

Dimana Mabhena (Petkova)

Class of 2010 – Bachelor in Communication & Mass Media

Dimana je vášnivá business woman, která věří, že pozitivní změna je možná tvrdou prací a odhodláním. Její 10letá kariéra v managementu vzdělávání ji naučila, že jediný způsob, jak ovlivnit lidi, je vzdělávat se/je, šířit povědomí a podporovat rovnost prostřednictvím iniciativ, které podněcují konstruktivní diskusi. Jako ambasadorka Future Females Prague je propojena s UNYPem jako partner pro vzdělávání prostřednictvím různých akcí, které UNYP komunitě přinášejí zajímavé hostující řečníky. Podporuje rovné příležitosti pro UNYP studenty, vytváření sociálních sítí a osobního profesního rozvoje a nabízí praktické znalosti prostřednictvím živých prezentací Future Female Prague. Dimana zvažuje možnost zavedení Future Females Prague Business School (3měsíční akcelerační program) do UNYP Management programu na podzim 2021. Nedávno spustila platformu nazvanou GenWork, jejímž cílem je propojit ženy hledající práci se společnostmi, které se zabývají problematikou diverzity.

 

Pavel Bykov

Class of 2011 - MBA MIS

Pavel dokončil MBA program v oboru IT v roce 2011. Během studia sbíral nejen praktické a velmi užitečné informace, ale také budoval sebevědomí, které ho v roce 2015 přivedlo k realizaci svého projektu. Pavel založil svůj startup na základě potřeby, kterou si uvědomil ve své každodenní práci a jak sám říká – naplno využil poznatky a inspiraci získané během  studia na UNYPu. Jako síťový architekt zjistil, že řešení dostupná na trhu nedokážou poskytnout komplexní pohled na celou síťovou infrastrukturu tak, aby odhalila nejrůznější rizika. Proto před pěti lety ve své garáži založil IP Fabric, software pro prediktivní analýzu a zabezpečení síťové infrastruktury. Svá řešení prodává největším společnostem na světě a jeho společnost neustále roste. V současnosti zaměstnává 40 lidí. IP Fabric má všechny předpoklady pro globální úspěch a zároveň je průkopníkem nové kategorie trhu s velmi malou konkurencí. Pavel si však se svým MBA diplomem dveře na UNYP nezavřel. Stále se vrací jako pravidelný host na přednášky a na odborný mentoring. 

Sledujte nás

Go to top