UNYP a Český olympijský tým aktivují své partnerství

Jan 13 2022

Partnerství mezi University of New York in Prague a Českým olympijským výborem začalo oficiálně 1. ledna, 2022. Předmětem této spolupráce je vzdělání a posílení vzdělávacího programu Duální kariéra Českého olympijského týmu. University of New York in Prague získává status oficiálního dodavatele vzdělávání Českého olympijského týmu v období 2022 do 2026. 

 

K podpoře vzdělávání českých sportovců UNYP přidává i první aktivaci partnerství a stává se partnerem Olympijského festivalu, který se bude konat v Brně od 4. do 20. února. Olympijský festival je oslavou Olympijských her a podporou pro české olympijské sportovce, kteří odcestovali do Pekingu. UNYP se stal hrdým sponzorem programu pro dobrovolníky Českého týmu, který přivede na festival 200 až 300 mladých sportovců a nadšenců, aby akci podpořili. 

 

Toto dlouholeté partnerství zároveň vytvoří příležitosti pro UNYP studenty, kteří získají možnost se k Českému olympijskému výboru připojit jako stážisté nebo dobrovolníci. Studenti mají také možnost získat vstupenky na veřejné události Českého týmu.  

 

“Jsme ze spuštění nového partnerství s Českým olympijským týmem nadšeni a pyšní na to, že nám byla vyjádřena důvěra jako dodavateli vzdělávání pro české sportovce. Máme radost také z příležitostí, které tato spolupráce vytváří pro naše studenty, kteří do Prahy přicházejí studovat z celého světa. Jsme nadšeni, že jim můžeme ukázat náš vztah s Českou republikou a demonstrovat diplomatické vztahy skrze sport.”, okomentoval Sotiris Foutsis, Generální manažer na UNYP.  

 

Držitelka zlaté olympijské medaile a manažerka programu Duální kariéra Kateřina Neumannová dodává: “Jsem ráda, že v rámci programu Duální kariéry můžeme nabízet sportovcům školu, která zároveň Český olympijský tým i podporuje. Díky partnerství s UNYPem mohou požádat o studium na této instituci i sportovci, kteří by sami z finančních důvodů tuto školu studovat nemohli. Budu se těšit na spolupráci, která, pevně věřím, osloví hodně sportovců.” 

 

Neváhejte mne kontaktovat na rnguyen@unyp.cz v případě dalších dotazů. 

 

LINK INDEX 

 

Kompletní PRESS KIT je k dispozici ZDE

 

Přečtěte si víc o této spolupráci: https://www.olympijskytym.cz/article/studujte-na-prestizni-univerzite-prihlasky-jsou-otevrene

 

Sledujte nás

Go to top