UNYP oznamuje opětovnou CAMBAS reakreditaci

Po přísném procesu, který trval téměř rok, University of New York in Prague s hrdostí oznamuje obnovení svého akreditačního statusu u České asociace škol MBA (CAMBAS).

CAMBAS je organizace, která akredituje MBA programy v České republice na základě přísných kritérií kvality, které uspokojí pouze ty nejprestižnější programy. UNYP MBA program patří mezi tyto špičkové MBA programy a může se pochlubit studijními osnovami, které osloví ambiciózní studenty, kteří chtějí získat nebo rozvíjet manažerské a vůdčí schopnosti vyžadované v globálním obchodním prostředí.

UNYP splnil všechna kritéria pro opětovnou akreditaci bez dalších podmínek, kromě pokračování v nabídce MBA programu, který vyučují pedagogové se silným zázemím a vysokým úspěchem ve svých oborech specializace.

Rozmanitost našich pedagogů, náš závazek k neustálému zlepšování a naše studenti zze spousty různých zemí světa představují naše hlavní odlišující body, které přilákaly kvalitní studenty k tomu, co se za posledních 20 let považuje za jeden z nejlepších programů MBA v regionu.

Pokud jde o UNYP, obnovení akreditace našeho MBA programu společností CAMBAS zvyšuje laťku ještě výš, protože chápeme výzvy, kterým musíme čelit, abychom se udrželi na nejvyšší pozici. S ohledem na naše poslání budeme i nadále zlepšovat náš program a získávat cenné poznatky, které nám umožní nabídnout našim studentům nejuznávanější studijní zážitek.

Sledujte nás

Go to top