UNYP uspořádal třetí veřejný webinář na téma kryptoměny

Ve středu 23. června uspořádala University of New York in Prague svůj třetí veřejný online seminář, který se tentokrát zaměřil na velmi aktuální téma bitcoinů a kryptoměn. Akci moderoval Dan Šťastný, děkan School of Business na UNYP. Našimi dvěma speciálními hosty byli Dominik Stroukal, Ph.D. (Ekonomický expert v SatoshiLabs, Roger) a Kicom (Youtuber a zakladatel Bitcoinového kanálu).

Na platformách Zoom a YouTube se shromáždilo více než 800 lidí. Naši hosté diskutovali současnou situaci ve světě kryptoměn, přičemž odpovídali na četné dotazy z publika. Webinář byl původně plánován na jednu hodinu, ale jako obvykle nadšení hostů a angažovanost publika udržely diskusi v proudu přes dvě hodiny. Dr. Stroukal i Kicom  byli nezastavitelní a diskuzi si evidentně užívali.

Jsme rádi, že jsme mohli uspořádat zajímavou akci na aktuální téma a pro širokou veřejnost. V této misi pokračovat chceme pokračovat, protože existuje mnoho problémů a témat, které můžeme prozkoumat. Záznam můžete zhlédnout online na našem kanálu YouTube.

Sledujte nás

Go to top