UNYP uspořádal už čtvrtý veřejný webinář na téma ženy v byznysu

University of New York in Prague v úterý 2. listopadu uspořádala už čtvrtý veřejný webinář - tentokrát v hybridním formátu, kdy byli přítomní hosté jak přímo v místnosti, tak i online na platformách ZOOM a YouTube. Webinář se zaměřil na důležité téma "Women in Business". Událost moderovala Dimana Mabhena, spoluzakladatelka GenWork a jejími hosty byly H.E. Ayesha Patricia Rekhi (Velvyslankyně Kanady v ČR), Martina Bacíková (zakladatelka a CEO společnosti INEV) a Linda Štucbartová (zakladatelka společnosti Diversio). 

Dohromady se webináře online (Zoom a YouTube) i fyzicky zúčastnilo přes 100 návštěvníků. Naše řečnice převážně diskutovaly každodenní problémy, kterým musí ženy čelit na pracovištích a při budování byznysu. Nabídly zároveň různorodé nástroje, které jim pomáhají nepříjemným situacím a předsudkům čelit a také jak se tyto problémy týkají mužů, jak konkrétně mohou pomoci situaci zlepšit. 

Ke konci webináře byla zodpovězena spousta otázek přicházejících z fyzického i online publika.  

Jsme potěšeni, že jsme měli možnost poskytnout takto zajímavou akci o veledůležitém tématu široké veřejnosti. Máme v plánu v této misi pokračovat - existuje řada problémů, o kterých je třeba mluvit a objevovat. 

Sledujte nás

Go to top