Vyhrajte 25 000 Kč na váš maturitní ples!

Vyhraj peníze na ples

Maturitní večírek je nezapomenutelnou událostí, kterou si nechcete nechat ujít. Na zkoušky a známky zapomenete, ale vzpomínky z této akce vám zůstanou napořád.

Moc dobře víme, že maturitní večírek můžu vyjít na velké množství peněz, především když k tomu připočtete všechny maličkosti, které jsou potřeba. Proto chce University of New York in Prague přispět 25 000 Kč (960 Euro v případě výhry slovenské školy) jedné šťastné škole - to už je dost na skvělou kapelu, profesionální občerstvení a cokoliv jiného, co chcete mít na svém speciálním večeru. 

Proč to děláme? Chceme isnpirovat kreativitu studentů a zdravé soupeření, a proto jsme pro vás připravili zábavnou fotosoutěž.

Jak se do soutěže přihlásit:

  1. Stáhněte si logo zde.
  2. Vyfoťte se se svými spolužáky na neobvyklém místě a nezpomeňte na fotku viditelně umístit logo UNYP.
  3. Buďte originální! Čím zajímavější, tím lepší.
  4. Pošlete fotku na ples@unyp.cz do 6. listopadu 2018Nezapomeňte uvést vaše jméno, název školy a kontaktní údaje.

Poté co vybereme finalisty, vytvoříme 9. listopadu album na Facebooku, kde budete moci až do 19. listopadu hlasovat pro své oblíbené fotky. Vaše hlasy a naše finální rozhodnutí určí vítěze.

Ve čtvrtek 22. listopadu oznámíme šťastného výherce, který na svém maturitním plese obdrží symbolický šek z rukou zástupce UNYP. Cena bude výherci samozřejmě předána s dostatečným předstihem před plesem. 

 

Teď už jen nažhavte foťáky, udělejte skvělé fotky a zařiďte své škole nezapomenutelný ples. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme vaše fotky! 

 

Hlasujte právě teď pro vašeho favorita! - Hlasování bylo ukončeno

 

Pravidla soutěže naleznete zde.

Sledujte nás

Go to top