Vyhrajte 25 000 Kč na váš maturitní ples!

Maturitní večírek je nezapomenutelnou událostí, kterou si nechcete nechat ujít. Na zkoušky a známky zapomenete, ale vzpomínky z této akce vám zůstanou napořád.

Moc dobře víme, že maturitní večírek může vyjít na velké množství peněz, především když k tomu připočtete všechny maličkosti, které jsou potřeba. Proto chce University of New York in Prague přispět 25 000 Kč (960 Euro v případě výhry slovenské školy) jedné šťastné škole - to už je dost na skvělou kapelu, vynikající občerstvení a cokoliv jiného, co chcete mít na svém speciálním večeru. 

Nesnažíme se pouze podpořit studenty, ale také podnítit jejich kreativitu a zdravé soupeření. A proto jsme pro vás připravili zábavnou fotosoutěž.

Jak se do soutěže přihlásit:

  1. Stáhněte si logo zde.
  2. Vyfoťte se se svými spolužáky na neobvyklém místě a nezpomeňte na fotku viditelně umístit logo UNYP.
  3. Buďte originální! Čím zajímavější, tím lepší.
  4. Pošlete fotku na ples@unyp.cz do 12. listopadu 2019Nezapomeňte uvést vaše jméno, název školy a kontaktní údaje.

Poté co vybereme finalisty, vytvoříme 15. listopadu album na Facebooku, kde budete moci až do 25. listopadu hlasovat pro své oblíbené fotky. Vaše hlasy a naše finální rozhodnutí určí vítěze.

Vzhledem ke komplikacím a podezření z nečestné soutěže odkládáme vyhlášení vítěze soutěže, které mělo být učiněno 28. listopadu. Další oznámení můžete očekávat v pondělí 2. prosince 2019.* Cena bude výherci samozřejmě předána s dostatečným předstihem před plesem.

 

Teď už jen nažhavte foťáky, udělejte skvělé fotky a zařiďte své škole nezapomenutelný ples. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme vaše fotky! 

 

Hlasujte právě teď pro vašeho favorita!

 

*aktualizováno University of New York in Prague, 28. 11. 2019 v 17:55

 

Pravidla soutěže naleznete zde.

Sledujte nás

Go to top