Zaměřeno na studenty: Kim Ly Tran

Vaše okolí zásadně ovlivňuje vaše myšlení a chování. Z určitého úhlu pohledu je možné trávit čas s úspěšnými, energickými a motivovanými lidmi a stát se tak úspěšnějšími, energičtějšími a motivovanějšími. To je jedna z nejdůležitějších výhod studia na UNYPu: nejenže potkáte spolužáky z více než 60 zemí světa, ale vystavíte se různým kulturám a světonázorům, seznámíte se s lidmi z odlišných prostředí. 

V tomto rozhovoru vás seznámíme s Kim Ly, studentkou druhého ročníku bakalářského oboru Komunikace a médií na UNYP. V lednu 2020 si díky upřímnému a otevřenému komunikačnímu stylu rychle získala fanoušky na TikToku, kterým je díky svému obsahu velmi blízko. Od té doby získala smlouvu s významnou kosmetickou společností a pokračuje v budování své značky. 

„Jsem velmi komunikativní a ambiciózní člověk a UNYP mi pomáhá s budováním vztahů a získáváním cenných kontaktů.“

Proč si myslíš, že je pro tebe UNYP tou nejlepší volbou? 

Věřím, že UNYP pro mě byl tou nejlepší volbou z mnoha důvodů. Jsem velmi komunikativní a ambiciózní člověk a UNYP mi pomáhá s budováním vztahů a získáváním cenných kontaktů. Americký vzdělávací systém mi také více vyhovuje, protože raději píšu eseje, než abych si vybírala otázku s výběrem z více odpovědí a memorovala zbytečné množství informací.

Co se ti nejvíce líbí na oboru Komunikace a média na UNYP? 

Obor se mi líbí především proto, že se dá použít téměř v jakémkoli pracovním prostředí a dá se aplikovat i do normálního života na základě získaných zkušeností. Není to pouze o faktech. Komunikace je základem každého úspěšného pracovního vztahu. Tento obor není příliš zaměřený, takže každý si v něm může najít svůj vlastní směr.

Jak plánuješ využít svůj titul z komunikace po ukončení studia?

Jelikož jsem ve druháku, mám ještě čas vybrat si svou budoucí práci snů. Upřímně, jsem velmi nerozhodný člověk a ještě si nejsem jistá, v čem jsem dobrá nebo jaký typ práce mě vyloženě baví. UNYP mi však postupně ukazuje všechny možnosti a různé typy příležitostí, takže jsem si jistá, že až studium dokončím, budu mít všechno vymyšlené.

Máš dost silnou pozici na sociálních sítích. Jak jsi dokázala vybudovat takhle silnou fanouškovskou základnu a jaké to je být influencerkou?

Dobrá otázka! Než jsem se sociálními sítěmi začala, neměla jsem ponětí, kolik práce a výzkumu je třeba věnovat tomuto typu práce. Začala jsem se základním výzkumem a sledováním nejrůznějších videí, jak získat sledující, views, engagement a všechno to kolem. Ale hlavním důvodem, proč jsem si získala velké publikum, je, myslím, transparentnost, poctivost a důslednost. Být influencerem na sociálních sítích je extrémně časově náročné, protože nemáte stanovený pracovní rozvrh. Můj každodenní život je moje práce, protože většinu z toho zaznamenávám.

Co bys sdělila někomu, kdo uvažuje o studiu na UNYP? 

Určitě do toho jděte. Stojí to za to. Nejsem slepá a dobře si uvědomuji cenu studia, ale dívám se na to jako na investici do sebe a své budoucnosti, která zvyšuje mé šance na úspěšný život.

Kim Ly můžete sledovat na Instagramu nebo TikToku, kde se jí můžete zeptat na cokoliv o studiu na UNYPu. Pokud máte spolužáky, o kterých si myslíte, že by se měli objevit na našem webu, pošlete nám jeho profil na rnguyen@unyp.cz. Nikdy nevíte, ve vaší třídě může být celebrita, aniž byste si to uvědomovali.

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Šipka nahoru Zpět nahoru