Mezinárodní spolupráce

UNYP je hrdá na velkou různorodost své studentské komunity a také na celosvětovou síť svých prestižních mezinárodních partnerů.

Globální studijní komunita, od Bangkoku do Boltonu

Naši globální komunitu soustavně rozšiřujeme a navazujeme nová partnerství s uznávanými mezinárodními univerzitami a vysokými školami. Rámec naší spolupráce zahrnuje takové oblasti, jako jsou výměnné pobyty studentů, dohody o studiu v zahraničí, dohody o studiu, jehož výsledkem je dvojí diplom, fakultní výměny, společné akce a výzkum. Rozmanitost a výsledky naší akademické spolupráce jsou nedílnou součástí našeho úspěchu a studentům i širší komunitě UNYP budou i nadále poskytovat mimořádnou příležitost ke sdílení zkušeností po celém světě, ke zvýšení hodnoty jejich vzdělání a ke zdokonalování příležitostí ke studiu.

UNYP také spolupracuje a neustále rozšiřuje partnersví s mezinárodními vzdělávacími agenturami po celém světě.

Pro kompletní seznam našim mezinárodních partnerů navštivte naše Partnerské univerzity nebo se podívejte na seznam výměnných studentských programů.

Chceme s vámi spolupracovat!

Uvítáme, když instituce, které mají zájem o spolupráci, budou kontaktovat Timothy Smetanu, manažera mezinárodního rozvoje UNYP, na adrese: tsmetana@unyp.cz.

Výměnní studenti

Studenti UNYP, kteří se zajímají o výměnný semestr, se mohou obrátit na oddělení programu ERASMUS:

cge@unyp.cz 

Zahraničí studenti

Studenti univerzit po celém světě, kteří mají zájem o studium na UNYP na semestr nebo rok v rámci zahraničního studia, mohou najít informace o tomto programu v tomto odkazu: Study Abroad program.

Kredity, získané během výměnného pobytu

Kredity, které studenti UNYP získají během předem sjednané výměny (v případě splnění podmínek daných Learning Agreement - Dohodou o studiu, ještě před odjezdem), budou převedeny na jejich UNYP konto po předložení oficiálního potvrzení od hostující univerzity. Následovat bude převod kreditů podle pravidel UNYP, pro více informací klikněte zde

Pro studenty UNYP, kteří se chystají na výměnný pobyt

Všichni současní partněři UNYP, kteří studentům zprostředkovávají výměnné programy, nabízejí rozsáhlé kurzy v angličtině. Naši studenti jsou tak dobře připraveni na studium v rámci programu v zahraničí.

Studenti bakalářského studia UNYP se také mohou přihlásit do jazykových kurzů na partnerských univerzitách, které jim pomohnou splnit jazykové požadavky dané univerzity. 

UNYP také každý semestr nabízí svým studentům studijní informace v češtině, francouzštině, němčině a nebo španělštině, aby si studenti hovořící těmito jazyky mohli vyzkoušet i vzdělání mimo anglický jazyk. 

Jazyk výuky

Všechny programy na UNYP jsou vyučovány v angličtině, a proto je dostačující úroveň anglického jazyka klíčovým požadavkem pro přijetí ke studiu k jakémukoliv UNYP programu. Pro více informací o požadované úrovni anglického jazyka potřebného ke studiu některého z našich programů, prosím navštivte stránku Požadavky na přijetí

Studentům studujícím na UNYP v rámci výměnného programu doporučujeme přihlásit se do úvodního kurzu českého jazyka, který otevíráme každý semestr. Cílem tohoto kurzu je pomoci studentům začlenit se bez problému do nového prostředí.

Sledujte nás

Go to top