Patricie Noemi Auš

Kariéra: 
Generální ředitelka ve společnosti Ausch Real Estate

Patricie Noemi Auš (32) je majitelkou pražské realitní společnosti Ausch Real Estate, která zprostředkovává prodej kvalitních a luxusních nemovitostí a poskytuje také konzultace při investování. I když v dětství chtěla být lékařkou, získala na University of New York v Praze titul Bachelor of Communications & Mass Media se zaměřením na PR. Její život je plný dramatických zvratů, jednomu ale zůstává za všech okolností věrná: poctivému přístupu k sobě a ke všemu, co dělá.

Je také vděčna UNYP.

„Škola mne naučila všímat si detailů a maličkostí, protože v nich právě tkví rozdíl mezi vámi a někým jiným." Způsob mé práce je stejný, jako u většiny ostatních realitních společností. Co je jiné, je můj osobní, lidský přístup ke klientům a to, že mi není jedno, co bude, až obchod skončí,“ svěřuje se Patricie.

Říká, že ráda dělá věci po svém a má problém s autoritami a s dokončováním úkolů, které jí nesedí. Způsob, jakým se studuje v UNYP, vyhovoval jejímu stylu.  „Škola byla velmi praktická. Každý tam měl možnost rozvíjet svou osobnost a soustředit se na to, co ho doopravdy zajímalo. Cítila jsem zde ducha dobrovolnosti, do ničeho jsme nebyli tlačeni“. 

Za svůj největší úspěch Patricie považuje skutečnost, že je schopna řídit svou společnost tak, jak to dělá, a pozitivní zpětnou vazbu od svých klientů, která ji utvrzuje, že to dělá dobře. Styl práce, který si zvolila, je náročný, protože tráví se svými klienty spoustu času, více, než je u brokerů obvyklé, a osobně dohlíží na všechny zprostředkovávané obchody. Dává jí to však uspokojení a pocit důležitosti, a to je pro ni v životě zásadní.   

Získejte více podrobností o programu Patricie

Sledujte nás

Go to top