Dual degree partnerské školy

Bangkok School of Management

Bangkok, Thajsko

Bangkok School of Management (BSM) poskytuje jedinečnou možnost vzdělání na světové úrovni v kombinaci s bohatými a zajímavými kulturními zážitky, jelikož je situována přímo v srdci Bangkoku. BSM umožňuje prestižní britskou, americkou i evropskou kvalifikaci. UNYP uznává vzdělání, jež BSM nabízí, a má s touto institucí smlouvu, na jejímž základě mohou studenti, kteří absolvují studium na BSM, přestoupit na UNYP a dokončit zde studium nezbytné pro získání evropského nebo amerického bakalářského titulu.

Diablo Valley College

California, USA

Již déle než 50 let poskytuje Diablo Valley College (DVC) kvalitní vzdělání v komunitě, jíž slouží, a je dnes považována za jednu z nejlepších community colleges (tzv. místních vyšších škol) v Kalifornii. UNYP vítá studenty z DVC a ze systému kalifornských community colleges jako studenty přestupující do některých studijních programů různých úrovní. U studentů DVC, kteří si přejí ve svém vzdělávání pokračovat na UNYP a získat bakalářský titul prostřednictvím State University of New York, Empire State College, může UNYP akceptovat až 70 amerických kreditů. Studenti DVC, kteří mají zájem o další informace ohledně této jedinečné příležitosti, si mohou prostudovat podrobné informace o možnosti přestupu na UNYP z DVC..

Paris School of Business

Paříž, Francie

ESG Management School byla přijata za člena Grand Ecoles ve Francii a je jednou z čelných soukromých vysokých škol obchodu se sídlem v Paříži ve Francii. Partnerství s UNYP je intenzivní a dlouhodobé, což umožňuje studentům ESG přestoupit na 1 rok na UNYP a zapsat se do programu pro získání dvojitého diplomu v oboru obchodní administrativy .

L'ESGF, l'Ecole de Commerce spécialisée en Gestion & Finance

Paříž, Francie

ESGF je jednou z předních soukromých univerzit se sídlem v Paříži, Francie, která klade silný důraz na studium financí. Partnerství mezi UNYP a ESGF umožňuje studentům zahraniční studium na UNYP nebo možnost studovat dvojí diplom mezi institucemi.

Almaty Management University

Almaty, Kazachstán

Almaty Management University (ALMU) má stabilní a rozmanitou strukturu vzdělávání, která umožňuje získat nejnovější znalosti a praktické dovednosti v oboru ekonomie, managementu, financí, marketingu, informačních věd a obchodu. UNYP je partnerem ALMU v oblasti výměnných studentských pobytů a možností studia pro získání dvojitého i trojitého diplomu.

L’Ecole de Commerce International ESGCI

Paříž, Francie

L’Ecole de Commerce International (ESGCI) je přední vysokou školou obchodu v Paříži, která nabízí bakalářské a magisterské obchodní studium ve čtyřech specializacích: marketing, komunikace, cestovní ruch a mezinárodní vztahy. UNYP má s ESGCI smlouvu o spolupráci ohledně přijímání studentů ESGCI, kteří chtějí získat dvojitý diplom nebo chtějí přestoupit.

Novosibirsk State University of Economics and Management

Novosibirsk, Rusko

Novosibirsk State University of Economics and Management (NSUEM) byla založena v roce 1959 jako nedílná součást sibiřské pobočky Ruské akademie věd. Od roku 2007 si State University of New York, Empire State College, cení své spolupráce se s NSUEM v oblasti dvojitých diplomů.

Omsk State University, the Russian American Department

Omsk, Rusko

The Russian-American Department při Omsk State University School of International Business (FMB) vzniklo v roce 1998, aby studentům poskytlo příležitost zlepšit si svou mezinárodní profesní kvalifikaci v programech angličtina a dvojitý diplom. State University of New York, Empire State College, si váží své spolupráce s FMB v oblasti dvojitých diplomů, která trvá již od roku 2003.

Télécom Ecole de Management

Evry, Francie

Evry, Francie Télécom Ecole de Management (TEM) patří k významným veřejným vysokým školám obchodu, jež vzdělávají manažery s vynikajícími znalostmi v oboru informačních věd a technologií (ICT). TEM má ve Francii status „Grand Ecole“ a ředitelé lidských zdrojů ji pravidelně zařazují mezi deset nejlepších škol managementu ve Francii. Škola je součástí skupiny Institut Télécom. Je členem European Foundation of Management Development (Evropské nadace pro rozvoj managementu – EFMD), Association to Advance Collegiate Schools of Business (Asociace pro podporu vysokých škol obchodu – AACSB) a Fondation Nationale pour l’Enseignement de la Gestion des Entreprises (FNEGE). UNYP a TEM mají dohodu o programech dvojitých diplomů a výměnných studijních pobytech.

Sledujte nás

Go to top