Bakalářské programy

bachelors programs in prague

Americké bakalářské programy

University of New York in Prague ve spolupráci se State University of New York, Empire State College nabízí akreditované čtyřleté bakalářské programy, jež jsou vyučovány výhradně v anglickém jazyce.

Studenti tak mohou získat akreditovaný americký bakalářský titul ze State University of New York, Empire State College. Některé programy z této spolupráce umožňují získání dvojího titulu – výše zmíněný americký bakalářský titul ze State University of New York, Empire State College a jako druhý český akreditovaný bakalářský titul pod záštitou UNYP.

Zahraniční studenti jsou ke studiu srdečně zváni. Univerzita nabízí široký výběr partnerských vysokých škol pro výměnné programy. Studenti na výměnném pobytu mají také možnost převést své, již získané kredity, z absolvovaných kurzů z předešlých studií (pokud jsou v souladu) pro zvolená studia na UNYP.

University of New York in Prague nabízí velké množství ekonomicky zaměřených programů, není však pouze ekonomická škola, studenti mají na výběr i další atraktivní bakalářské programy, například bakaláře z psychologie nebo anglického jazyka a literatury či IT management. 

Se zaměřením na mezinárodní vzdělávání, UNYP nabízí americké bakalářské studijní programy v těchto oblastech:

Evropské bakalářské programy

UNYP nabízí akreditované bakalářské programy, jež jsou vyučovány výhradně v anglickém jazyce. Po jejich absolvování obdrží student český bakalářský titul pod záštitou UNYP. Některé programy nabízí možnost získat dvojí titul – výše zmíněný český bakalářský titul z UNYP a jako druhý akreditovaný americký bakalářský titul ze State University of New York, Empire State College.

University of New York in Prague na rozdíl od jiných vysokých ekonomických škol v Praze nabízí výuku v angličtině v mezinárodním prostředí pod vedením zkušených profesorů z celého světa.

UNYP rovněž spolupracuje s prestižními zahraničními univerzitami v Evropě a nabízí možnost vzdělávání v rámci akreditovaných studijních programů z těchto institucí.

Studenti ze zahraničí a studenti na výměnném pobytu jsou ke studiu srdečně zváni. Studenti na výměnném pobytu mohou také převádět své, již získané kredity, z absolvovaných kurzů z předešlých studií (pokud jsou v souladu) pro zvolená studia na UNYP.

UNYP nabízí evropské bakalářské studijní programy v těchto oblastech:

Sledujte nás

Go to top