Flexibilní online MBA program

EMCC existuje od roku 1992. Snaží se vytvářet, nastavovat a povznášet očekávání spojená s tou nejlepší praxí v men-toringu, koučování a manage-mentu ku prospěchu globální společnosti.

Čtěte více

Ve spolupráci s National American University nabízí University of New York in Prague flexibilní program  MBA, který kombinuje online i prezenční celoživotní vzdělávání.  National American University obdržela plnou akreditaci Komise pro vyšší vzdělání a je členem North Central Association. National American University je registrována u ministerstev školství v řadě zemí a její obchodní divize obdržela pro svůj MBA program plnou akreditaci IACBE.

Online flexibilní MBA se zaměřuje na tyto oblasti:

  • Řízení lidských zdrojů
  • Informační technologie
  • Management

Máte dotaz? Chcete podat přihlášku?

Náši poradci pro přijímací řízení vám rádi zodpoví vaše dotazy nebo pomohou s vyplněním přihlášky! Kontaktujte nás, pokud potřebujete poradit s výběrem programu nebo pokud máte jakýkoliv jiný dotaz. Rádi vám také zařídíme návštěvu našeho kampusu, setkání s našimi studenty a profesory či návštěvu jedné z našich přednášek. Nebo se můžete na jeden den stát studentem UNYP!

Sledujte nás

Go to top