Tomáš Bártek

UNYP Success Story Tomáš Bártek
Kariéra: 
Marketingový ředitel, Maternia

“Podle mě je důležité (pro studenty hledající po promoci práci) nedívat se na velikost firmy. Nemyslím si, že je to tak důležitý ukazatel, jako je samotná atmosféra, která ve firmě panuje. Pokud nemáte možnost růst a pracovat samostatně, pak doporučuji přemístit se do menší firmy, která vám to umožní.“

Tomáš je momentálně marketingovým ředitelem v Maternia, která provozuje e-shopy s kontaktními čočkami ve čtrnácti zemích v Evropě. Tomáš má na starosti mezinárodní tým sedmnácti lidí. Jelikož se jedná o digitální společnost, Tomáš se stará o marketingové aktivity, včetně sociálních sítí, PPC, email marketingu, offline marketingu a dalších. Tomáš je se svou pozicí velmi spokojený, jelikož firma neustále roste a nedávno obsadila i rumunský, řecký a bulharský trh.

Tomáš získal na UNYP titul MBA se zaměření na Projektové řízení v roce 2012. Přestože účetnictví není jeho kvalifikací, Tomáš říká, že finanční kurzy vyučované Claudem Varley byly jeho nejoblíbenějšími. Jednou ze silných stránek UNYP je právě řada vynikajících profesorů, jakým je i Claude, ex-prezident Coca Cola Bottling ve Francii. Tomáš také ocenil kurzy projektového řízení, protože v té době sám vykonával pozici projektového manažera, takže znalosti ihned využil v praxi.

Podle Tomáše mu program MBA na UNYP pomohl utřídit znalosti, které již měl a naučil ho nové věci, které poté použil v praxi. Jeho rada pro budoucí UNYP absolventy je prostá. Dělejte to, co vás baví! Pokud nejste v práci spokojení, změňte ji. 

Zjistěte více o programu, který Tomáš studoval

Sledujte nás

Go to top