UNYP Virtuální den otevřených dveří v češtině

Event Date: 
25.03.2021 -
16:00 to 17:00
Location: 
Zoom Platform (Podmínkou účasti je registrace skrze náš formulář)

Register here

Co od virtuálního dne otevřených dveří očekávat? 

Ujasníte si svoji představu

Pokud si stále nejste jistí konkrétní specializací, účast na této akci Vám může pomoci v rozhodování, který z programů je pro Vás tou nejlepší volbou. Ujistěte se, že Vám jeden z našich poradců zodpoví všechny Vaše dotazy. Zjistěte, zda je možné se v průběhu studia poohlížet po stáži, která Vám rozšíří obzory a obohatí životopis. 

Nahlédnete i mimo akademickou půdu

Studenti UNYPu se pravidelně podílí na organizaci každoročních akcí, jako jsou TEDxUNYP konference nebo soutěže "ESC research contest", mohou prezentovat své výzkumy na International Student Research konferenci anebo si zahrát florbal s profesionálními hráči Sparty Praha. Jeden z hlavních výhod Virtuálních otevřených dveří je příležitost nasát atmosféru na UNYPu a získat povědomí o podpoře, kterou škola a její studentská rada studentům nabízí ve všech oblastech - od možnosti studia v zahraničí přes sportovní aktivity až po budoucí kariérní rozhodnutí a plány. 

Dozvíte se o možnostech ubytování

Dozvíte se více o možnostech ubytování a stravování jak na kampusu, tak i mimo něj. Zjistíte, jak dlouho našim studentům standardně trvá cesta z kolejí na kampus - každodenní cesta do školy je důležitou rutinou.

Speciální host

Tohoto virtuálního dne otevřených dveří bude účastnit také naše současná studentka Teri Hodanová. Můžete jí znát ze sociálních sítí, kde má na svých platformách víc než půl milionu sledujících. Můžete si s ní popovídat například o bakalářském programu Psychologie, který studuje nebo o studentském životě na UNYP.

Přidejte se k nám a zjistěte více o studiu na UNYP!

Pro více informací, prosím, kontaktujte: admissions@unyp.cz.

Sledujte nás

Go to top