V příjemně naladěné posluchárně přivítala University of New York in Prague (UNYP) zpět jednoho ze svých významných absolventů Amita Grinvalda na přednášce, která slibovala ponořit se do spletitostí efektivní komunikace. Amit, který je spoluorganizátorem akce TEDxUNYP, se podělil o své postřehy a myšlenky z umění komunikace, vyprávění příběhů a veřejného vystupování.

Přednáška začala tím, že se Amit zabýval základním prvkem efektivní komunikace: vyprávěním příběhů. Vysvětlil, že vyprávění příběhů není jen uměním, ale strategickým nástrojem, který při správném používání dokáže zaujmout a zaujmout publikum všech velikostí. Amit se podělil o své vlastní zkušenosti a zdůraznil, jak mohou osobní příběhy a autenticita výrazně zesílit dopad sdělení.

Jak večer pokročil, Amit se potýkal s jednou z nejčastějších překážek v oblasti komunikace – překonat nervy z veřejného mluvení. S praktickými radami a interaktivními cvičeními se podělil o techniky pro přeměnu úzkosti na energii a umožnil řečníkům prezentovat sebevědomě a hluboce se spojit s publikem.

Amitův návrat na UNYP ukázal cyklickou povahu znalostí, kde učení nekončí promocí, ale pokračuje ve vývoji a vrací se v nových formách.

Večer skončil na výbornou, studenti a učitelé se zapojili do diskusí, inspirovali se a byli motivováni k tomu, aby tyto lekce uplatňovali ve svém osobním i profesním životě.

Děkujeme, Amite, za nezapomenutelný večer, který na nás všechny zanechal velký dojem.

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru