Zkušenosti studentů

 Jakub Lukeš, Česká republika

"Zvolil jsem si UNYP, protože jsem zde měl možnost zdokonalit se v angličtině a navíc získat se zakončením studia americký i evropský titul. Jako student oboru Psychologie jsem měl možnost strávit několik měsíců na stáži v Bohnické nemocnici, což pro mě byla skvělá zkušenost, která mi pomohla stát se viceprezidentem Psychologického klubu. Když jsem se následně připravoval na navazující studium, o dobré mezinárodní pověsti UNYP už jsem vůbec nepochyboval a bylo mi jasné, že jsem se rozhodl správně." 

 

Matouš Janda, Česká republika

"Malé třídy (průměrně cca 18 studentů), individuální přístup a možnost praxe v různých společnostech – to vše dělá UNYP jedinečnou. Právě jsem skončil půlroční stáž na Velvyslanectví USA, díky které byl můj pobyt v Praze ještě mnohem zajímavější."
 
Nicole Severinová, Česká republika
"Potěšilo mě, že mohu získat americký vysokoškolský titul studiem v České republice. Studium na škole, kterou navštěvují studenti více než 65 národností, je úžasná zkušenost. Mezi studenty jsme se toho spousty dozvěděli o ostatních kulturách, ať už ve třídě nebo mimo ni. Moje nejlepší kamarádka je ze Seychel a moji vyučující jsou z USA, Irska a Británie." 
 
Eliška Nemčková, Česká republika
"Studium na UNYP mi nepochybně pomohlo zlepšit mé prezentační schopnosti, které pro mne byly klíčové, když jsem v rámci školních programů působila jako Junior Ambassador v UNICEF. Jedna z mnoha výhod toho, že jsem měla profesionální a zkušené lektory je ta, že nyní mohu snadno aplikovat teorie, které jsem se naučila na hodinách psychologie, na situace z reálného života. Díky rozmanitému mezinárodnímu prostředí na UNYP se mi také povedlo vypěstovat přátelství s lidmi z celého světa."
 
Paulína Vráblová, Slovenská republika
"Na UNYP jsem se rozhodla studovat na základě doporučení od kamaráda a jsem tu velice spokojená. Líbí se mi tu způsob výuky - malé třídy a interaktivní výuka se spoustou prostoru pro diskuzi. Profesoři mají navíc hodně praktických zkušeností, které s námi ochotně sdílejí. Na UNYP je skvělá také kulturní rozmanitost, díky které mám kamarády ze všech koutů světa. V rámci mezinárodního programu máme navíc možnost strávit jeden semestr v zahraničí na jedné z partnerských univerzit, což je další skvělá věc."
 
Justin Punzalan, Filipíny
"Prague is one of Europe’s great cultural centers. Experiencing the city for a semester was really magical. UNYP helped me see the academic scene in a more international setting. Going to Prague and studying at UNYP were definitely decisions I won‘t regret."
 
Sara Crutcher, USA
"When choosing a city in which to study abroad, there were many options, but one was a clear cut above the rest – Prague. Not only would I get a chance to immerse myself in one of the richest cultures in Europe, but I would be provided with an opportunity to continue my classes at a top-notch school, the University of New York in Prague. If anyone is considering an exchange program, without question, I recommend making your way to the Czech Republic."
 
You Hyun Kim, Jižní Korea
"The University of New York in Prague is an international school which has really widened my view of world. I came to Prague with great expectations for a beautiful city where the past coexists with the present. As an exchange student at the University of New York in Prague, I was able to take various types of courses that interested me, and communicate with students from many different countries. It was a great opportunity for me to understand a different and unique culture, especially when doing team projects. I visited many new places in Prague with the friends I made working on the team project, and I will never forget my experiences. I would like to thank Sook-Myung University in Korea and the University of New York in Prague. I hope more students will choose the great education and international experience of the University of New York in Prague."
 
Soline Danger, Francie
"The dual degree is a great opportunity for me. Moreover, because it is an American university, I am surrounded by many native speakers. This experience is great in order to improve another language and to get to know yourself better. I had never been to the Czech Republic before and I wanted this year to be an entirely new experience. I also heard many great recommendations from previous French students of UNYP."

Sledujte nás

Go to top