Zkušenosti studentů

 

Amit Grinvald, Rumunsko/Izrael

"Program Business Administration nabízí širokou škálu předmětů, které umožňují studentům specializovat se v oblasti, která je nejvíce zajímá. Moje studium na UNYP mi posyktlo nejen akademické a analytické zkušenosti, ale i prezentační a interpersonální dovednosti, které větší školy nemohou kvůli velkému počtu studentů v jednotlivých třídách nabídnout. Vyučující na UNYP pochází z různých profesionálních prostředí a svou zkušenost a příklady z praxe sdílí při výuce. Pokud hledáte kvalitní a individuální přístup k výuce, UNYP vás nezklame."

 Jakub Lukeš, Česká republika

"UNYP jsem si vybral, protože jsem tady měl možnost zdokonalit se v angličtině a navíc získat se zakončením studia americký i evropský titul. Jako student oboru Psychologie jsem měl možnost strávit několik měsíců na stáži v Bohnické nemocnici, což pro mě byla skvělá zkušenost, která mi pomohla stát se viceprezidentem Psychologického klubu. Když jsem se následně připravoval na navazující studium, o dobré mezinárodní pověsti UNYP už jsem vůbec nepochyboval a bylo mi jasné, že jsem se rozhodl správně." 

 

Matouš Janda, Česká republika

"Malé třídy (průměrně cca 18 studentů), individuální přístup a možnost praxe v různých společnostech – to vše dělá UNYP jedinečnou. Právě jsem skončil půlroční stáž na Velvyslanectví USA, díky které byl můj pobyt v Praze ještě mnohem zajímavější."
 
Nicole Severinová, Česká republika
"Potěšilo mě, že mohu získat americký vysokoškolský titul studiem v České republice. Studium na škole, kterou navštěvují studenti více než 60 národností, je úžasná zkušenost. Mezi studenty jsme se toho spoustu dozvěděli o ostatních kulturách, ať už ve třídě nebo mimo ni. Moje nejlepší kamarádka je ze Seychel a moji vyučující byli z USA, Irska a Británie." 
 
Eliška Nemčková, Česká republika
"Studium na UNYP mi nepochybně pomohlo zlepšit mé prezentační schopnosti, které pro mne byly klíčové, když jsem v rámci školních programů působila jako Junior Ambassador v UNICEF. Jedna z mnoha výhod toho, že jsem měla profesionální a zkušené lektory je ta, že nyní mohu snadno aplikovat teorii, kterou jsem se naučila na hodinách psychologie, na situace z reálného života. Díky rozmanitému mezinárodnímu prostředí na UNYP se mi také povedlo vypěstovat si přátelství s lidmi z celého světa."
 
Paulína Vráblová, Slovenská republika
"Na UNYP jsem se rozhodla studovat na základě doporučení od kamaráda a jsem tu velice spokojená. Líbí se mi tu způsob výuky  malé třídy a interaktivní výuka se spoustou prostoru pro diskuzi. Profesoři mají navíc hodně praktických zkušeností, které s námi ochotně sdílejí. Na UNYP je skvělá také kulturní rozmanitost, díky které mám kamarády ze všech koutů světa. V rámci mezinárodního programu máme navíc možnost strávit jeden semestr v zahraničí na jedné z partnerských univerzit, což je další skvělá věc."
 
Justin Punzalan, Filipíny
"Praha je jedním z kulturních center Evropy. Studovat v tomto městě na semestr bylo magické. UNYP mi umožnila studovat ve skutečně mezinárodním prostředí. Rozhodnutí vydat se do Prahy a studovat na UNYP nebudu nikdy litovat."
 
Sara Crutcher, USA
"Možností, kam se vydat na studium do zahraničí, bylo mnoho, jasně ale vyhrála Praha. Měla jsem příležitost bydlet v jednom z kulturně nejbohatších měst v Evropě a mohla pokračovat v kurzech na špičkové univerzitě University of New York in Prague. Pokud zvažujete vyjet na studijní pobyt do zahraničí, rozhodně doporučuji Českou republiku."
 
You Hyun Kim, Jižní Korea
"University of New York in Prague je mezinárodní vysoká škola, která mi rozšířila obzory. Do Prahy jsem přijela s velkým očekáváním na krásné město, kde se minulost setkává s přítomností. Jako výměnný student na UNYP jsem si mohla vybrat z řady kurzů, které mě zajímaly a komunikovat se studenty z mnoha různých zemí. Byla to skvělá příležitost porozumět odlišné a unikátní kultuře, hlavně během práce na skupinových projektech. V Praze jsem navštívila mnoho nových míst s přáteli, které jsem získala na škole. Na tuhle zkušenost nikdy nezapomenu. Chtěla bych poděkovat Sook-Myung University v Koreji a University of New York in Prague. Doufám, že si více studentů vybere skvělé vzdělání a zvolí mezinárodní zkušenost na UNYP."
 
Soline Danger, Francie
"Možnost získat dva tituly pro mě představovalo skvělou příležitost. Navíc vzhledem k tomu, že je UNYP americká univerzita, byla jsem obklopená mnoha rodilými mluvčími v angličtině. Tato zkušenost byla skvělá v tom, že jsem si mohla zlepšit další jazyk a poznat lépe sama sebe. Nikdy předtím jsem v Česku nebyla a chtěla jsem zkusit něco úplně nového. Na UNYP jsem slyšela mnoho pozitivních ohlasů od jiných francouzských studentů, kteří na UNYP studovali."

Sledujte nás

Go to top