Sdílejte svou vášeň se světem na různých platformách s bakalářem v oboru Komunikace a média s koncentrací na Multimediální žurnalistiku

Multimediální žurnalistika se zabývá používáním více platforem k vyprávění příběhů. Široká škála platforem, které jsou dnes k dispozici, určují, že být úspěšný v žurnalistice znamená mít flexibilitu přizpůsobit se různým potřebám a přáním různých skupin veřejnosti a organizací.

Koncentrance Multimediální žurnalistika na University of New York in Prague připravuje studenty na vzrušující kariéru v neustále se vyvíjejícím odvětví mediálního obsahu, ať už jako tvůrci obsahu nebo jako jeho správce. Studenti získají dovednosti při vytváření originálního a poutavého žurnalistického materiálu pro všechny současné kanály, ať už se jedná o tištěné a digitální publikace, audio nebo video. Zaměřuje se na širokou škálu přístupů, jak seriózních (psaní zpráv), tak populárních (zábava, psaní cest a další).

Aby byl student způsobilý pro titul Komunikace a média s koncentrací na Multimediální žurnalistiku, musí být zapsán na State University of New York, Empire State University a UNYP v duálním studijním programu. Pro dosažení koncentrace v Public Relations musí studenti získat 12 kreditů (24 ECTS kreditů) v předmětech ze seznamu předmětů soustředění; vybrat téma bakalářské práce v tématu souvisejícím se zaměřením koncentrace; a uspět v české státní zkoušce a získat bakalářský titul UNYP. Název soustředění se objeví v Dodatku k diplomu UNYP spolu se specifikací oboru.

UNYP Alumni

Patricie Noemi Auš

Managing Director, Ausch Real Estate
"The school was very practical. Everyone had a chance to personally develop there and focus on things they were really interested in. I felt a spirit of voluntariness there; we were not forced into anything."

 • Úvod do Psaní médií
 • Psaní zpráv
 • Vlogování a video reportáže
 • Podcasting a audio žurnalistika

 • Zpravodaj
 • Manažer obsahu
 • Producent zpráv
 • Spisovatel na volné noze
 • Videograf
 • Producent podcastů
 • Editor funkcí časopisu

Máte dotaz? Chcete podat přihlášku?

Náši poradci pro přijímací řízení vám rádi zodpoví vaše dotazy nebo pomohou s vyplněním přihlášky! Kontaktujte nás, pokud potřebujete poradit s výběrem programu nebo pokud máte jakýkoliv jiný dotaz. Rádi vám také zařídíme návštěvu našeho kampusu, setkání s našimi studenty a profesory či návštěvu jedné z našich přednášek. Nebo se můžete na jeden den stát studentem UNYP!

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru
X