Kariérní kancelář zprostředkovává spolupráci mezi univerzitou, organizacemi, studenty a absolventy a v neposlední řadě i s trhem práce. Kariérní kancelář se snaží pomoci studentům s rozhodnutím, kam kariérně směřovat. Dalším z hlavních úkolů kanceláře je utváření a rozvíjení sítě kontaktů s různými institucemi a organizacemi. 

UNYP se věnuje svým současným i bývalým studentům a poskytuje jim celou řadu kariérních a poradentských služeb zaměřených především na profesní růst.

Pro partnery UNYP – stáže a pracovní pozice

Stáže jsou pro organizace dobrou příležitostí, jak z řad úspěšných stážistů získat své  budoucí zaměstnance. Vybraní studenti mohou pro vybranou společnost pracovat několik týdnů nebo měsíců a vyzkoušet si uplatnit svoje teoretické znalosti nabyté během studia na UNYP v praxi.

Zaměstnáváním stážistů se vaše společnost může obohatit o nejnovější teoretické postupy a strategie, zatímco studenti mohou těžit z odborné praxe a zkušeností v oboru.

Pro partnery UNYP – nabídky

Pokud byste chtěli využít našich služeb, pošlete nám prosím svou nabídku na stáž nebo pracovní místo (částečný úvazek/plný úvazek) nejlépe v podobě doc/pdf souboru v příloze na: careeroffice@unyp.cz 

Nabídka bude následně zveřejněna na naší e-learningové platformě a na dalších univerzitních online platformách. Nabídku můžeme vyvěsit i v prostorách školy na nástěnce.

Kontakt

Emailcareeroffice@unyp.cz
Tel.: +420 224 221 261/281

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru