Management

Připravujeme studenty na to, aby uspěli v mezinárodním světě byznysu. Naše programy BBA a MBA dávají studentům solidní základ k řízení firmy a obeznámí je s kulturními aspekty vedení mezinárodních společnosti; zároveň v nich rozvíjejí dovednosti kritického myšlení a silné komunikační dovednosti v anglickém jazyce.

Zobrazit více >

Komunikace a média

Snažíme se poskytovat studentům prvotřídní vzdělání, které rozvíjí schopnost kritického koncepčního chápání a analytického myšlení, praktické dovednosti, a schopnosti potřebné pro výzkum. Až budou naší studenti školu absolvovat, budou připraveni na kariéru v některé z profesi v oblasti komunikaci, nebo k tomu, aby pokračovali v postgraduálních studiích v přední institucí vyššího vzdělání. Studenti, kteří budou součástí kontextu interdisciplinárního, spolupracujícího a multikulturního akademického prostředí, získají znalosti a vědomosti nezbytné k tomu, aby mohli sami přispívat, byli flexibilní, adaptibilní, kreativní a tolerantní v sociálním a profesním prostředí, charakterizovaném sbližováním a změnou.

Zobrazit více >

Mezinárodní vztahy

Pomáháme naším studentům pochopit politický, sociální a hospodářský vývoj, ke kterému dochází v globalizovanem světě. Nás program vybavuje studenty znalostmi, dovednostmi a nástroji, které jim umožní analyzovat mezinárodní vztahy a mezinárodní ekonomický vývoj.

Zobrazit více >

Psychologie

Připravujeme studenty na to, aby uspěli ve stále více mezinárodním světě psychologie. Naše osnovy jsou navržený tak, aby vyhovovaly jak standardům Americké psychologické asociace, tak i souboru standardu Evropské unie EuroPSY.

Zobrazit více >

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru
X