Bakalář v oboru Mezinárodní vztahy: Koncentrace v diplomacii a mezinárodním právu

Připravte se na smysluplnou kariéru s bakalářem v oboru mezinárodních vztahů s koncentrací na diplomacii a mezinárodní právo

Diplomacie a mezinárodní právo byly vždy vzájemně závislé, ale oddělené disciplíny. Mezinárodní právo je soubor pravidel a precedentů, které slouží jako závazný rámec pro stabilní, organizované a mírové mezinárodní vztahy, zatímco diplomacie je proces komunikace mezi mezinárodními aktéry prostřednictvím profesionálních diplomatů, kteří jsou oficiálními zástupci států a národů.

Koncentrace Diplomacie a mezinárodní právo na University of New York in Prague si klade za cíl poskytnout studentům solidní pochopení fungování diplomacie v současnosti a role mezinárodního práva v globálních záležitostech. Studenti, kteří toto soustředění studují, získají znalosti a rozvinou dovednosti potřebné pro profesionální kariéru v oblastech, které jsou v globalizujícím se světě stále důležitější.

Aby byl student způsobilý k získání titulu Mezinárodní vztahy s koncentrací na diplomacii a mezinárodní právo, musí být zapsán na State University of New York, Empire State University a UNYP v duálním studijním programu. Pro dosažení koncentrace v Public Relations musí studenti získat 12 kreditů (24 ECTS kreditů) v předmětech ze seznamu předmětů soustředění; vybrat téma bakalářské práce v tématu souvisejícím se zaměřením koncentrace; a uspět v české státní zkoušce a získat bakalářský titul UNYP. Název soustředění se objeví v Dodatku k diplomu UNYP spolu se specifikací oboru.

UNYP Alumni

Martin Šimonek

CEO at MY CLINIC
"UNYP provides its students with a great deal of self-appreciation and belief in one’s own abilities. Thanks to UNYP’s approach and philosophy, and the way in which its highly-professional staff pass their practical knowledge and skills onto students, graduates enter the real world armed with the confidence that allows them to achieve great things. Having this degree was a condition for me to study in the UK, and UNYP made the process of getting enrolled at the LSE very smooth."

 • Demokracie a demokratizace
 • Evropské právo
 • Analýza zahraniční politiky
 • Válka, mír a násilí v IR
 • Řízení problémů a krizová komunikace
 • Speciální témata v mezinárodních vztazích (diplomacie a mezinárodní právo)

 • Diplomat
 • Právní poradce
 • Politika a vláda
 • Pracovník OSN/EU
 • Expert na mezinárodní právo

Máte dotaz? Chcete podat přihlášku?

Náši poradci pro přijímací řízení vám rádi zodpoví vaše dotazy nebo pomohou s vyplněním přihlášky! Kontaktujte nás, pokud potřebujete poradit s výběrem programu nebo pokud máte jakýkoliv jiný dotaz. Rádi vám také zařídíme návštěvu našeho kampusu, setkání s našimi studenty a profesory či návštěvu jedné z našich přednášek. Nebo se můžete na jeden den stát studentem UNYP!

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru