Transformujte náš globalizující se svět pomocí bakalářského studia mezinárodních vztahů se zaměřením na globální vládnutí

Globální vládnutí odkazuje na kolektivní akce různých nadnárodních aktérů za účelem řešení složitých problémů a poskytování globálních veřejných statků, jako je mír a bezpečnost, spravedlnost a řešení konfliktů, jednotné mezinárodní standardy, mezinárodní obchod nebo řízení katastrofických rizik. Globální správa se obvykle provádí prostřednictvím zprostředkovatelských organizací, jako je OSN, NATO, G20, ASEAN a EU: instituce, které řídí svět.

Koncentrace globální vládnutí na University of New York v Praze umožňuje studentům seznámit se s nejnovějšími trendy v mezinárodních záležitostech při pohledu na transformace probíhající ve stále více globalizovaném a propojeném světě. Studenti mezinárodních vztahů, kteří studují koncentraci globální vládnutí, se seznámí s dopady globalizace, protože si osvojí dovednosti, které jim pomohou být připraveni na kariéru, která transformuje a zdokonalí naše společnosti.

Aby byl student způsobilý k získání titulu Mezinárodní vztahy se zaměřením na  globální vládnutí, musí být zapsán na State University of New York, Empire State University a UNYP v duálním studijním programu. Pro dosažení koncentrace v Public Relations musí studenti získat 12 kreditů (24 ECTS kreditů) v předmětech ze seznamu předmětů soustředění; vybrat téma bakalářské práce v tématu souvisejícím se zaměřením koncentrace; a uspět v české státní zkoušce a získat bakalářský titul UNYP. Název soustředění se objeví v Dodatku k diplomu UNYP spolu se specifikací oboru.

UNYP Alumni

Steven Trottier

Director of temporary recruitment, TAG Recruitment Group
"During my studies at UNYP, I had a chance to meet and befriend people from all over the world. Even in our relatively small class, we had representatives from almost every continent!"

 • Regionální studia (Afrika, Asie, Latinskoamerická)
 • Environmentální krize a globální udržitelnost
 • Náboženství ve světových záležitostech
 • Vznikající svět
 • Organizace spojených národů ve světové politice
 • Speciální témata v IR (globální řízení)

 • Úředník nevládní organizace
 • Pracovník mezinárodní organizace
 • Vývojový konzultant
 • Specialista na životní prostředí
 • Humanitární pomocný pracovník

Máte dotaz? Chcete podat přihlášku?

Náši poradci pro přijímací řízení vám rádi zodpoví vaše dotazy nebo pomohou s vyplněním přihlášky! Kontaktujte nás, pokud potřebujete poradit s výběrem programu nebo pokud máte jakýkoliv jiný dotaz. Rádi vám také zařídíme návštěvu našeho kampusu, setkání s našimi studenty a profesory či návštěvu jedné z našich přednášek. Nebo se můžete na jeden den stát studentem UNYP!

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru