UNYP je oficiálním dodavatelem vzdělávání Českého olympijského týmu pro období 2022-2026. UNYP je zároveň partnerem programu Duální kariéra a bude poskytovat vysokoškolské vzdělání ještě většímu počtu českých olympijských atletů v průběhu i po skončení jejich profesionálních kariér.

UNYP je partnerem florbalové AC Sparty Praha od roku 2016. Jde o první partnerství, které na UNYPu otevřelo dveře sportovnímu sponzoringu. Výsledkem tohoto partnerství bylo přejmenování domovské arény Sparty na UNYP Arénu a otevření nového programu Obchodní administrativa se zaměřením na Sportovní management.

UNYP je hlavním vzdělávacím partnerem Ekonomické olympiády – projektu, který se zasazuje o zlepšení ekonomického vzdělání a finanční gramotnosti v několika zemích.

Volejbalový klub LVI Praha a University of New York in Prague uzavřely partnerství na podporu sportovního vzdělávání a mezinárodní spolupráce. Cílem spolupráce je poskytnout studentům a hráčům možnost zapojit se do sportovních aktivit a získat cenné zkušenosti v oblasti vzdělávání sportovního managementu. Díky tomuto partnerství vznikla také nová možnost stipendií pro členy týmu LVI, kteří mohou pokračovat ve vzdělávání a studiu na UNYP.

UNYP se společně s Junior Achievement Czech (JA Czech) snaží pozvednout úroveň ekonomické a finanční gramotnosti, což je klíčem k budoucímu úspěchu. UNYP pomáhá JA Czech v promoci a organizaci eventů a vzdělávání.

UNYP je hrdým akademickým partnerem hnutí Future Females, jehož cílem je podpora žen v podnikání a dosahování jejich snů. 

Členství

UNYP je členem AmCham – Americké obchodní komory v České Republice.

UNYP je členem CEEMAN – Central and East European Management Development Association (Sdružení pro rozvoj managementu ve střední a východní Evropě), největšího sdružení poskytovatelů obchodního vzdělávání ve střední a východní Evropě.

UNYP je členem ABSL. UNYP se společností ABSL započali partnerství v rámci akademického vzdělávání a společně nabízí členům ABSL zvýhodněné podmínky na míru vytvořených MBA programů v podnikových službách.

UNYP získal čleství s EFMD a EFMD Global Network, a stává se tak členem jedné z největších globálních sítí univerzit, které splňují vysoké standardy kvality, vyznačují se akademickou úrovní a oddaností svým studentům, přednášejícím i zaměstnancům.

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru