Bakalářský program Business Administration se zaměřením na lidské zdroje

Titul Business Administration se zaměřením  Human Resources na University of New York in Prague připraví studenty na kariéru v oblasti lidských zdrojů. Manažeři lidských zdrojů jsou velmi žádaní – společnost je jen tak silná, jak silní jsou lidé, kteří pro ni pracují, a efektivní řízení lidských zdrojů je zásadní pro oslovení, nábor, rozvoj a udržení těch nejlepších talentů. Paradoxně s tím, jak se ekonomika stále více digitalizuje a automatizuje, jsou dovednosti a schopnosti, které automatizovat nelze, stále důležitější.

Efektivní řízení lidských zdrojů je zásadní pro oslovení, nábor, rozvoj a udržení nejlepších talentů.

Zaměření v oblasti lidských zdrojů připravuje studenty na jejich profesionální kariéru tím, že nabízí několik specializovaných kurzů v posledních dvou semestrech (posledním roce) jejich studia na UNYP. Kurzy vyučují kvalifikovaní a zkušení lektoři s prokázanou odborností a zkušenostmi v oblasti řízení lidských zdrojů.

Existují dvě možnosti pro studenty, kteří chtějí studovat koncentraci v oblasti lidských zdrojů v rámci Business Administration. První cesta je pro studenty, kteří se chtějí zapsat do tříletého evropského programu vedoucího k bakalářskému studiu (bakalář, Bc.) udělovaného institucí UNYP a akreditovaného Americkou mezinárodní akreditační radou pro podnikové vzdělávání (IACBE) a Národním akreditačním úřadem pro vysoké školství (NAÚ). Případně pro získání amerického titulu i titulu UNYP zároveň, musí být studenti zapsáni na State University of New York, Empire State University a na UNYP duálním studijním programu. V obou případech, pro získání koncentrace v oblasti lidských zdrojů, musí studenti získat 12 kreditů (24 kreditů ECTS) v předmětech ze seznamu předmětů koncentrace; vybrat téma bakalářské práce v tématu souvisejícím se zaměřením koncentrace; a uspět v české státní zkoušce a získat bakalářský titul UNYP. Název koncentrace se objeví v dodatku k diplomu UNYP spolu se specifikací oboru.

UNYP Alumni

Amit Grinvald

Head of Accounting and Operations at Keastone
"Many UNYP professors are not just academics; they run businesses and companies and have extensive networks of their previous students in their respective industries."

Pro více informací rozklikněte menu níže:

 • General Psychology
 • Interpersonal Communication
 • Motivation and Emotion 
 • Personnel and Work Psychology 
 • Strategic Human Resource Management
 • Workforce Motivation 
 • Náborový specialista
 • Manažer lidských zdrojů
 • Manažer pro vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů
 • Konzultant lidských zdrojů
 • Manažer vztahů se zaměstnanci
 • Správce kontroly výkonu

Máte dotaz? Chcete podat přihlášku?

Náši poradci pro přijímací řízení vám rádi zodpoví vaše dotazy nebo pomohou s vyplněním přihlášky! Kontaktujte nás, pokud potřebujete poradit s výběrem programu nebo pokud máte jakýkoliv jiný dotaz. Rádi vám také zařídíme návštěvu našeho kampusu, setkání s našimi studenty a profesory či návštěvu jedné z našich přednášek. Nebo se můžete na jeden den stát studentem UNYP!

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru