Bakalářský program Obchodní administrativa se zaměřením na Sportovní Management

Build a career on the business side of the sports industry with a Business Administration degree with Sports Management concentration

Tento tříletý studijní program vede k získání Evropského bakalářského titulu (Bakalář, Bc.), který uděluje UNYP a který je akreditován the American International Accreditation Council for Business Education (IACBE) a Ministerstvem školství, mládeže a sportu. Všechny programy UNYP jsou vyučovány výhradně v angličtině. Pro všechny studijní programy akreditovanými MŠMT budou společně s tradičními papírovými diplomy vydány i digitální ekvivalenty v blockchainovém formátu.​

Mnoho studentů je vášnivými sportovními fanoušky nebo sportovci, kteří hledají vhodný způsob, jak vyvážit své budoucí studium a vášeň pro sport. UNYP nabízí těmto studentům program BBA se zaměřením na sportovní management. Díky tomuto zaměření skloubíte studium podnikání s dovednostmi, které vám pomohou vybudovat si kariéru ve sportovním průmyslu. Získáte manažerské dovednosti specifické pro sportovní prostředí v rámci různých volitelných předmětů. 

UNYP je oficiálním Dodavatelem vzdělávání Českého olympijského týmu pro období 2022 – 2026. UNYP je zároveň i partnerem programu Duální kariéra a bude vzdělávat ještě více českých olympijských atletů po skončení jejich profesionálních kariér.  

UNYP Alumni

Alexander Raiman

Founder and Partner at Saleshero
"UNYP supports ambitious people who are interested in building an international career, and if you want to make money, a UNYP degree is definitely a great help. UNYP students have two big advantages: they know a lot of people, and they speak many languages – including perfect English!"

Pro více informací rozklikněte menu níže: 

  • Sports Marketing and Management
  • Sports Psychology
  • Sports Law
  • Personnel /  Coaching Team Management
  • Facility and Logistics Management

  • Sportovní manažer
  • Sportovní agent
  • Koordinátor eventů
  • Fitness manažer
  • Sportovní marketingový specialista

Máte dotaz? Chcete podat přihlášku?

Náši poradci pro přijímací řízení vám rádi zodpoví vaše dotazy nebo pomohou s vyplněním přihlášky! Kontaktujte nás, pokud potřebujete poradit s výběrem programu nebo pokud máte jakýkoliv jiný dotaz. Rádi vám také zařídíme návštěvu našeho kampusu, setkání s našimi studenty a profesory či návštěvu jedné z našich přednášek. Nebo se můžete na jeden den stát studentem UNYP!

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru