Titul MBA se zaměřením na podnikání Vám pomůže přeměnit Vaše sny o založení startupu na realitu

EMCC existuje od roku 1992. Snaží se vytvářet, nastavovat a povznášet očekávání spojená s tou nejlepší praxí v mentoringu, koučování a managementu ku prospěchu globální společnosti.
Čtěte více

Jsme jediná univerzita ve střední Evropě, která nabízí titul MBA se zaměřením na podnikání a to našim absolventům poskytuje výhodu při zakládání firem podle potřeb a přání trhu. Studenti se naučí zpracovávat kompletní podnikatelský plán, včetně průzkumu trhu, finančních odhadů, výkazu peněžních toků, rozpočtování, analýzy nákladů, řízení rizik a měřicích systémů. Dozvědí se, jak svůj podnikatelský plán propojit se světem soukromého financování, přičemž se budou učit přímo od úspěšných podnikatelů, soukromých investorů, správců ekvitních fondů a dalších předních obchodních stratégů. Jakmile studenti dokončí studium v rámci svého zaměření, jsou připraveni a motivováni k využití vlastních projektů a nastartování svých byznysů.

Specializované podnikatelské kurzy:

  • Rozvoj start-up společnosti
  • E-obchod s novými produkty
  • Financování podnikatele: rizikový kapitál a soukromé kapitálové fondy
  • Podnikatelský úspěch
  • Srozumitelné předání poselství
  • Neuromarketing nových značek

Získáte znalosti a schopnosti potřebné k absolvování UNYP MBA studia, které jsou zároveň aplikovatelné v rámci Vašeho podnikání nebo zaměstnání. Navíc v roce 2022 jsme inovovali naše kurikulum a implementovali tzv. G.R.O.W. to FLOW koncept, který pomáhá okamžitě využít znalosti získané ve třídě v reálném světě už v průběhu studia.

Máte dotaz? Chcete podat přihlášku?

Náši poradci pro přijímací řízení vám rádi zodpoví vaše dotazy nebo pomohou s vyplněním přihlášky! Kontaktujte nás, pokud potřebujete poradit s výběrem programu nebo pokud máte jakýkoliv jiný dotaz. Rádi vám také zařídíme návštěvu našeho kampusu, setkání s našimi studenty a profesory či návštěvu jedné z našich přednášek. Nebo se můžete na jeden den stát studentem UNYP!

Související články

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru
X