Akreditace

Evropské akreditace

 Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky oficiálně uznalo UNYP jako soukromou vysokou školu. Ministerstvo školství akreditovalo pět bakalářských programů UNYP. Studenti, kteří absolvují bakalářské programy v oborech obchodní administrativa, komunikace a média, evropská administrativa, mezinárodní vztahy a psychologie, obdrží z UNYP titul bakaláře. Ministerstvo školství také akreditovalo absolventský program psychologie k udělení akademického titulu magistr (Mgr.).
 UNYP je od roku 2003 také akreditován a uznán Českou asociací MBA škol (CAMBAS).
​ ​ UNYP je od roku 2001 akreditován jako nezávislá instituce vysokoškolského vzdělání organizací British Accreditation Council for Independent Further and Higher Education.

 

Zkoušky skládané v Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) patří mezi nejvíce uznávané odborné kvalifikace v Evropě. ACCA uznává několik UNYP kurzů, kterým poskytuje výjimku z některých zkoušek, které by jinak bylo třeba skládat v ACCA.

Americké akreditace

 

UNYP získala pro své obchodně zaměřené programy speciální akreditaci amerického nezávislého Mezinárodního shromáždění kolegia pro obchodní vzdělávání International Accreditation Council for Business Education (IACBE), se sídlem v Strang Line Road 11374, Lenexa, Kansas, USA.

Programy s akreditací IACBE uvádíme níže:

Magistr obchodní administrativy se zaměřením:

  • Podnikání 
  • Finance
  • Management
  • Marketing
  • Projektové řízení

Evropský bakalář obchodní administrativy se zaměřením:  

  • Obchodní administrativa (celkové řízení)
  • Finance
  • Marketing
 Ministerstvo USA pro záležitosti veteránů  (U.S. Department of Veterans Affairs) schválilo několik programů UNYP. Znamená to, že veteráni Spojených států a jejich oprávnění rodinní příslušníci, kteří projeví zájem o studia v Evropě, mohou čerpat benefity, určené veteránům. Jedná se o čtyřleté bakalářské programy, MBA programy a Ph.D. programy.

SUNY Empire State College

 Všechny čtyřleté americké bakalářské programy UNYP vedou k získání amerického diplomu bakaláře ze SUNY Empire State College. SUNY/ESC je americká univerzita, akreditovaná Komisí středních států pro vyšší vzdělávání (Middle States Commission on Higher Education), nejdůležitějším vysokoškolským akreditačním orgánem pro americké vysoké školy a univerzity v oblasti Middle States.

 

Pro detailnější a aktuální informace ohledně akreditace navštivte stránku Accrediation details.

Sledujte nás

Go to top