Partnerské univerzity

 

 

University of New York in Prague spolupracuje v rámci svých partnerství s prestižními univerzitami a vysokými školami po celých USA a napříč EU.

Amerika

State University of New York, Empire State College

Dynamické mezinárodní programy Empire State College, součásti systému State University of New York (největšího systému státního univerzitního vzdělávání v USA), nabízejí studentům z celého světa příležitost získat americký bakalářský titul v řadě různých oborů. V USA obdržela Empire State College akreditaci Middle States Association of Colleges and Schools (Asociace vysokých škol a škol středních států, Komise pro vyšší vzdělávání).

National American University

National American University je regionálně akreditovaná instituce vyššího vzdělávání, která nabízí diplomované, bakalářské a magisterské a programy v technických a profesních oborech. V roce 1941 otevřela NAU svůj první školní areál v Rapid City v Jižní Dakotě a od té doby se rozrostla do dalších míst po celé střední části Spojených Států.

Evropa

The University of Bolton

The University of Bolton sídlí nedaleko Manchesteru ve Spojeném království a nabízí celou řadu studijních a postgraduálních programů; je hrdá na své rozsáhlé výzkumné centrum, které je celosvětově proslulé. The Quality Assurance Agency (Agentura pro zajišťování kvality – QAA) jí nedávno udělila hodnocení „vynikající” v sedmi předmětech.

Sledujte nás

Go to top