Partnerské univerzity

 

 

University of New York in Prague spolupracuje s prestižními univerzitami a vysokými školami v USA a napříč EU.

Amerika

State University of New York, Empire State College

Jakožto součást systému State University of New York (největšího systému státního univerzitního vzdělávání v USA), nabízí Empire State College studentům z celého světa příležitost získat americký bakalářský titul v řadě různých oborů. Empire State College je akreditována příslušnou komisí Middle States Association of Colleges and Schools.

National American University

National American University je regionálně akreditovaná instituce vyššího vzdělávání, která nabízí diplomované bakalářské a magisterské programy zejména v technických oborech. V roce 1941 otevřela NAU svůj první školní areál v Rapid City v Jižní Dakotě a od té doby se rozrostla do dalších míst ve Střední Americe.

Evropa

The University of Bolton

The University of Bolton sídlí nedaleko Manchesteru ve Spojeném království a nabízí celou řadu studijních a postgraduálních programů; je hrdá na své rozsáhlé výzkumné centrum, které je celosvětově proslulé. The Quality Assurance Agency (Agentura pro zajišťování kvality – QAA) jí nedávno udělila hodnocení „vynikající” v rámci sedmi studijních programů.

Sledujte nás

Go to top