Partnerské univerzity

 

 

University of New York in Prague spolupracuje v rámci svých partnerství s prestižními univerzitami a vysokými školami po celých USA a napříč EU.

Amerika

State University of New York, Empire State College

Dynamické mezinárodní programy Empire State College, součásti systému State University of New York (největšího systému státního univerzitního vzdělávání v USA), nabízejí studentům z celého světa příležitost získat americký bakalářský titul v řadě různých oborů. V USA obdržela Empire State College akreditaci Middle States Association of Colleges and Schools (Asociace vysokých škol a škol středních států, Komise pro vyšší vzdělávání).

La Salle University

La Salle University byla založena v roce 1863 a sídlí v blízkosti centra Filadelfie, jednoho z největších metropolitních trhů v USA. Přes 6 000 studentů bakalářských i magisterských programů zde studuje více než 60 různých specializací. La Salle University má v USA akreditaci od Middle States Association of Colleges and Schools, Commission on Higher Education (Asociace vysokých škol a škol středních států, Komise pro vyšší vzdělávání). Její vysoká škola obchodu má akreditaci od AACSB International, přední organizace pro mezinárodní akreditaci obchodního vzdělávání.

National American University

National American University je regionálně akreditovaná instituce vyššího vzdělávání, která nabízí diplomované, bakalářské a magisterské a programy v technických a profesních oborech. V roce 1941 otevřela NAU svůj první školní areál v Rapid City v Jižní Dakotě a od té doby se rozrostla do dalších míst po celé střední části Spojených Států.

Evropa

The University of Greenwich

The University of Greenwich sídlí v Londýně ve Spojeném království a má mezinárodní renomé v poskytování jak svých studijních, tak i postgraduálních programů. Její právnická fakulta je vysoce uznávána a disponuje jednou z nejobsáhlejších právnických vědeckých knihoven v Evropě.

The University of Bolton

The University of Bolton sídlí nedaleko Manchesteru ve Spojeném království a nabízí celou řadu studijních a postgraduálních programů; je hrdá na své rozsáhlé výzkumné centrum, které je celosvětově proslulé. The Quality Assurance Agency (Agentura pro zajišťování kvality – QAA) jí nedávno udělila hodnocení „vynikající” v sedmi předmětech.

Sledujte nás

Go to top