Partnerství

 

 UNYP je oficiálním dodavatelem vzdělávání Českého olympijského týmu pro období 2022-2026. UNYP je zároveň partnerem programu Duální kariéra a bude poskytovat vysokoškolské vzdělání ještě většímu počtu českých olympijských atletů v průběhu i po skončení jejich profesionálních kariér. 
   

 UNYP je partnerem florbalové AC Sparty Praha od roku 2016. Jde o první partnerství, které na UNYPu otevřelo dveře sportovnímu sponzoringu. Výsledkem tohoto partnerství bylo přejmenování domovské arény Sparty na UNYP Arénu a otevření nového programu Obchodní administrativa se zaměřením na Sportovní management. 
  

 

 UNYP je hlavním vzdělávacím partnerem Ekonomické olympiády - projektu, který se zasazuje o zlepšení ekonomického vzdělání a finanční gramotnosti v několika zemích.
   

 UNYP je hrdým partnerem hokejového týmu Jaromíra Jágra, Rytířů Kladno. UNYP společně s jaromírem Jágrem sdílí společnou vizi, kterou je podporovat znevýhodněnou mládež v ČR. 
   

 UNYP se společně s Junior Achievement Czech (JA Czech) snaží pozvednout úroveň ekonomické a finanční gramotnosti, což je klíčem k budoucímu úspěchu. UNYP pomáhá JA Czech v promoci a organizaci eventů a vzdělávání.
   

 UNYP je hrdým akademickým partnerem hnutí Future Females, jehož cílem je podpora žen v podnikání a dosahování jejich snů. 

 

Členství

 

 UNYP je členem AmCham - Americké obchodní komory v České Republice.
   

 UNYP je členem CEEMAN – Central and East European Management Development Association (Sdružení pro rozvoj managementu ve střední a východní Evropě), největšího sdružení poskytovatelů obchodního vzdělávání ve střední a východní Evropě.
   

 UNYP získal čleství s EFMD a EFMD Global Network, a stává se tak členem jedné z největších globálních sítí univerzit, které splňují vysoké standardy kvality, vyznačují se akademickou úrovní a oddaností svým studentům, přednášejícím i zaměstnancům.
   

 UNYP je členem ABSL. UNYP se společností ABSL započali partnerství v rámci akademického vzdělávání a společně nabízí členům ABSL zvýhodněné podmínky na míru vytvořených MBA programů v podnikových službách.

Sledujte nás

Go to top