Slovo prezidenta

Vážení studenti,  

naši epochu stále více definuje globalizace. Technologický pokrok, který umožňuje okamžitý přenos informací, mění každým dnem způsob, jak komunikujeme, pracujeme, učíme se a žijeme. Současně také roste mezinárodní obchod, turismus a zvyšuje se objem zpráv, které média přinášejí z celého světa. Jednotlivci, korporace, trhy i státy mohou působit po celém světě rychleji a levněji, než kdykoli předtím. Tradiční hranice mezi kulturou, obchodem, technologiemi, politikou a životním prostředím rychle mizí. Státní hranice již nepředstavují žádnou překážku, která by bránila studiu, pobytu a práci. Lidé mohou hovořit různými jazyky, jíst různá jídla, vyznávat různá náboženství, ale nečiní tak izolovaně. Dnešní svět je globální vesnicí a my všichni jsme členy stejné komunity.

Moderní vzdělání je klíčem k tomu, abychom se co nejlépe vypořádali s výzvami a plně využili příležitostí, které nám život nabízí. Dobře zvolený studijní program a titul z prestižní univerzity jsou předpokladem úspěšné kariéry ve vysoce konkurenčním prostředí. Na University of New York in Prague jsme právě proto hrdí na naši akademickou spolupráci s dobře známými mezinárodními univerzitami.

Chceme rozšířit vaše globální horizonty

Klademe si za cíl poskytnout znalosti, zkušenosti a multikulturní perspektivu. To vše vám umožní poznávat, učit se, kriticky myslet, tvořit a uspět jako produktivní členové globální společnosti v kariéře, kterou si zvolíte.

UNYP je hrdá na to, že vám nabízí širokou škálu studijních možností a příležitostí ke studiu na uznávané mezinárodní škole zaměřené na nejmodernější styly a trendy ve výuce. Na své studenty máme vysoké nároky, tak jako i v našich učebnách udržujeme vysoké studijní standardy. Zavazujeme se, že vám budeme věnovat individuální pozornost, poskytovat podporu i péči, kterou potřebujete, abyste uspěli a plně využili svůj potenciál.  

Vítám vás na UNYP a přeji vám vše nejlepší ve vašem vysokoškolském studiu, stejně tak jako v osobním životě a ve vaší budoucí profesní kariéře.

Ilias Foutsis
Prezident, University of New York in Prague a New York College Educational Group

 

Sledujte nás

Go to top