Volné pracovní pozice

V UNYP máme vynikající tým. Chtěli bychom, abyste se stali jeho součástí

Práce v University of New York v Praze znamená převzít odpovědnost, zvládat problémy, a soustavně zvyšovat své odborné znalosti v rozmanitém a dynamickém týmu. Využijte příležitost přispět k našemu úspěchu a stát se součástí našeho mezinárodního a multikulturního týmu.

UNYP poskytuje širokou škálu pracovních příležitostí na různých úrovních. Jako zaměstnanec UNYP budete mít příležitost rozvíjet se osobně a profesionálně, protože budete pracovat na dynamických projektech jako součást týmu. Společně neustále rozvíjíme akademickou a podnikatelskou komunitu, na kterou jsme opravdu hrdí. Učiňte další krok a hledejte pracovní příležitost, která vyhovuje vašim dovednostem.

Volná pracovní místa v administrativě

Momentálně žádná pracovní místa nejsou k dispozici

Volná akademická pracovní místa

Děkan, KATEDRA OBCHODNÍ ADMINISTRATIVA

Ideální kandidát je rodilý, nebo téměř rodilý anglický mluvčí a předností je titul Ph.D. v oblasti, která má blízko k podnikání. Očekává se, že bude mít významné zkušenosti z pedagogické a akademické manažerské činnosti v multikulturálním prostředí. Kladem bude zkušenost s akademickou akreditací. Pozitivně bude také přijata zkušenost z oboru podnikání. Kandidát by měl umět prokázat schopnost fungovat jako člen týmu sobě rovných, pracovat a včas dokončit vysoce kvalitní kompletní projekt v náročném prostředí. Vyžadovány budou alespoň dvě reference. 

Toto pracovní místo vyžaduje stálý pobyt v České republice. Všechny přihlášky budou považovány za vysoce důvěrné.

 

Zájemce žádáme, aby zaslali svůj životopis a motivační dopis na hr@unyp.cz. Úspěšné kandidáty bude naše katedra kontaktovat přímo.

Chcete se stát součástí našeho úspěšného týmu? Kontaktujte naše oddělení HR a získejte více informací o pracovních pozicích a možnostech, které nabízíme.

Sledujte nás

Go to top