Život v kampusu

Náš kampus se nachází v krásné a klidné čtvrti Vinohrady, se spoustou ohromující architektury a nádhernými parky jen několik kroků od centra Prahy. Univerzitní kampus je skvěle situován mezi dvěma centry městské hromadné dopravy, I. P. Pavlova a Náměstí Míru, pro snadnou dostupnost jak do centra, tak i do jiných částí Prahy. Toto umístění nabízí ideální podmínky nejen pro vzdělávání, ale také pro studentský život.

 

Studentský život

UNYP je univerzita s více než 800 studenty z více než 60 zemí světa, což zajišťuje rozmanitou a mezinárodní komunitu. Studenti mají přístup nejen k modernímu univerzitnímu vybavení, ale také k mnoha pražským kulturním aktivitám a událostem.

 


 

Sportovní aktivity

Studenti UNYP mají zdarma k dispozici plně vybavené fitness centrum a plavecký bazén. Existuje také spousta studentských spolků, zaměřených na sport, například fotbal, basketbal, volejbal nebo běh. Nápady studentů na nové sportovní aktivity jsou vždy vítány.

​​


 

Studentská rada

Studentská rada poskytuje řadu možností pro relaxaci, interakci s ostatními studenty a udržování školního ducha. K akcím pořádaným studentskou radou patří seznamovací výlet, TEDxUNYP, tradiční party, mezinárodní den jídla, debaty a diskuze, zahraniční výlety a dokonce návštěva pejsků, která uvolňuje stres v době závěrečných zkoušek.


 

Knihovna

Knihovna University of New York in Prague Library se  nachází v Londýnské 32. Disponuje asi 17,000 knihami, časopisy a audio-vizuálními materiály (většina z nich je v angličtině). Kromě akademické literatury je v knihovně rostoucí počet fikčních titulů.  


 

Dobře se najíst, dobře se učit

Studenti si mohou udržovat dostatek energie návštěvou UNYP Café přímo v prostorách univerzity, jehož nabídka je chutná a každý den čerstvá. V blízkosti kampusu se také nachází několik restaurací, které uspokojí všechny chutě.

 

 

Opřete se o nás

Centrum studentských služeb a studijní poradci se nachází přímo v budově univerzity, což zajišťuje jednoduchý přístup studentů k informacím a radám, když je potřebují.

 

Sledujte nás

Go to top