Život v kampusu

Náš kampus se nachází v krásné a klidné čtvrti Vinohrady v centru města. Čtvrť je charakteristická zajímavou architekturou a nádhernými parky. Univerzitní kampus je  situován mezi dvěma centry městské hromadné dopravy, I. P. Pavlova a Náměstím Míru. To umožňuje snadnou dostupnost jak do centra, tak i do jiných částí Prahy. Lokace kampusu nabízí ideální podmínky nejen pro vzdělávání ale také pro studentský život.

 

Studentský život

UNYP je univerzita s více než 800 studenty z více než 60 zemí světa, což znamená rozmanitou a mezinárodní komunitu. Studenti mají přístup nejen k modernímu univerzitnímu vybavení, ale mohou se účastnit mnoha pražských kulturních aktivit a událostí.

 


 

Sportovní aktivity

Studenti UNYP mají zdarma k dispozici plně vybavené fitness centrum a plavecký bazén. Existuje také spousta studentských spolků zaměřených na sport, například florbal, fotbal, basketbal, volejbal nebo běh. Nápady studentů na nové sportovní aktivity jsou vždy vítány.

​​


 

Studentská rada

Studentská rada organizuje velkou řadu volnočasových aktivit pro relaxaci, interakci s ostatními studenty a udržování školního ducha. K akcím pořádaným studentskou radou patří seznamovací výlety, TEDxUNYP, tradiční party, mezinárodní den jídla, debaty a diskuze, zahraniční výlety a dokonce návštěvy pejsků, které uvolňují stres v době závěrečných zkoušek.


 

Knihovna

Knihovna University of New York in Prague se nachází v Londýnské 32. Disponuje asi 17,000 knihami, časopisy a audio-vizuálními materiály (většina z nich je v angličtině). Kromě akademické literatury je v knihovně k zapůjčení rostoucí počet titulů neakademického charakteru.  


 

Dobře se najíst, dobře se učit

Studenti se mohou stravovat v našem UNYP Café, které se nachází přímo v prostorách univerzity. V blízkosti kampusu je také několik vynikajících restaurací, které uspokojí všechny chutě.

 

 

Opřete se o nás

Centrum studentských služeb a studijní poradci sídlí přímo v budově univerzity, což zajišťuje jednoduchý přístup studentů k informacím a radám, když je potřebují.

 

Sledujte nás

Go to top