Pro studenty

Poradenství v oblasti kariéry 

Kariérní kancelář nabízí doplňkovou službu pro všechny studenty UNYP zahrnující kontrolu životopisu, anebo přípravu na pracovní pohovor. Svůj životopis nám můžete zaslat na email: careeroffice@unyp.cz, nebo si sjednat osobní schůzku u nás v kanceláři (Career Office, Londýnská 32).

Vysvětlíme vám strukturu a pravidla psaní životopisů, upozorníme na případné slabiny a navrhneme tipy, jak životopis zlepšit. Součástí podpory je i konzultace průvodních a motivačních dopisů. Poskytujeme i návody, jak se prezentovat i v případě, že se ucházíte o místo v zahraničí. 

Stáže

Stáže jsou příležitostí pro studenty, jak uplatnit teoretické znalosti v praxi a získat zkušenosti, jak fungují obchodní procesy a postupy.

Na portálu e-learning najdete širokou škálu stáží, které zde pravidelně zveřejňujeme.

Pracovní nabídky

UNYP je přední vysoká škola v České republice s výukou v angličtině. Mottem univerzity je Vzdělávání lídrů zítřka, a proto je naším cílem nabídnout motivovaným lidem příležitost k profesnímu rozvoji.

Ať hledáte zaměstnání na plný nebo částečný úvazek, nabízíme přístup k pracovním nabídkám poskytovaným partnerskými společnostmi UNYP a personálními agenturami. Pracovní nabídky pro studenty a absolventy zveřejňujeme nejen na našem fóru Career Office Forum, ale také prostřednictvím E-learningu, Facebooku, LinkedInu

Zaregistrujte se na webu UNYP v sekci Career Office section na portálu E-learning, abyste byli informováni o aktualizovaných nabídkách a akcích, které Kariérní kancelář během akademického roku pořádá.

Firemní prezentace

Prezentace a přednášky od zástupců různých firem na univerzitě poskytují studentům skvělou příležitost setkat se s potenciálními zaměstnavateli osobně. Mají možnost dozvědět se, jak práce v dané organizaci vypadá a získat přímý kontakt na zaměstnavatele. Ti přicházejí z různých odvětví a profesních oborů a jsou studentům k dispozici, aby s nimi prodiskutovali potenciální kariérní příležitosti a nabídky stáží.

Kariérní dny

UNYP věnuje velkou pozornost přípravě svých studentů a absolventů na profesní dráhu. Organizujeme širokou škálu aktivit, včetně Kariérních dnů, které se konají každý rok na jaře. Studenti i organizace se mohou programu účastnit zadarmo.

Využijte této příležitosti k navázání neformálního kontaktu se zástupci firem. Kariérní dny se konají za účasti předních společností a personálních agentur. Jsou organizovány pro studenty a absolventy, kteří se snaží najít své první zaměstnání, získat stáž, nebo mají v úmyslu změnit své současné zaměstnání a získat zkušenosti na nové pozici.

Zúčastněné společnosti mají v rámci Kariérních dnů k dispozici prostor pro své stánky, mohou využít bannery, roll-upy a jiné propagační materiály. Kariérní dny ale především umožňují individuální setkání a konzultace s našimi studenty/absolventy, kteří tak mají možnost ucházet se o stáže na plný nebo částečný úvazek.

Kromě stánku na veletrhu nabízíme bezplatné využití našeho zázemí k uskutečnění interaktivních firemních prezentací ve formě případové studie nebo workshopu.

Zároveň zveme i naše absolventy a poskytujeme jim prostor pro prezentaci vlastní profesní dráhy, kterou začali po dokončení studií na UNYP s cílem inspirovat, povzbudit a motivovat naše současné studenty.  

Semináře a workshopy 

Účelem workshopů a seminářů je podpora a pomoc studentům se vstupem na pracovní trh, s výběrem vhodného povolání a propojení UNYP s profesní oblastí.

Pořádané semináře poskytují studentům instrukce a praktické návody jak napsat a vylepšit životopisy, průvodní a motivační dopisy a zprostředkovávají profesionální rady ohledně žádostí o pracovní pozice nebo stáže.

Sledujte nás

Go to top