Studentská karta UNYP - ISIC

Dva průkazy v jednom

UNYP vám rovnou poskytne kombinovaný průkaz UNYP-ISIC zdarma na celou dobu Vašeho studia, takže se vyhnete všem administrativním nákladům a procedurám. Pečujte o svůj průkaz - pokud dojde k jeho ztrátě nebo poškození, bude vám účtováno 200 Kč za vystavení duplikátu, nemáte-li písemné potvrzení policie, že Vám byl průkaz odcizen.

Studentský průkaz UNYP

Prokažte svou totožnost

Jedná se o průkaz totožnosti, který je vydáván zdarma všem studentům, kteří se zapíšou na studia na UNYP a přinesou pasovou fotografii.

Průkaz platí pro aktuální akademický rok a lze jej opakovaně prodlužovat během studijního období pomocí opětovného potvrzení nálepky. Studenti jsou povinni nosit svůj průkaz totožnosti na akademické půdě a prokázat se jím, je-li to nezbytné. Váš průkaz UNYP Vám zejména umožní:

  • Prokázat svou příslušnost k UNYP
  • Získat přístup ke školským zařízením, jako jsou knihovny, počítačové laboratoře, atd.
  • Získat bezplatný přístup do sportovních zařízení, jako jsou fitness, bazén, atd.
  • Využívat všechny služby UNYP pro studenty, na které máte nárok
  • Získat slevy na nákup zboží nebo služby od poskytovatelů, kteří se připojili k Programu benefitů UNYP
  • Účastnit se speciálních akcí a aktivit, organizovaných pro studenty a absolventy UNYP

Mezinárodní studentský průkaz (ISIC)

Výhody – a mnohem víc

Tento průkaz nabízí UNYP zdarma všem svým studentům prezenčního studia, jak řádného, tak i postgraduálního; stejně jako studentský průkaz UNYP, lze platnost průkazu ISIC prodloužit na další kalendářní rok obnovením platnosti nálepky. 

Držitelé průkazu ISIC mají nárok na širokou škálu výhod a slev v restauracích, obchodech, knihkupectvích, v muzeích, galeriích, dopravě zajišťované Student Agency, v autoškolách, ve studentském bankovnictví, zdravotním pojištění, atd.  

Průkaz lze využít k získání 2,600 slev v samotné České republice (víc informací najdete na  http://www.isic.cz/).

A co je ještě lepší, je to jediný studentský průkaz, který je přijímán mezinárodně, což znamená, že máte přístup k více než 42,000 výhodám a slevám ve 125 zemích  (podrobněji na  http://www.isic.org/).

Sledujte nás

Go to top