Pro firmy

Partneři v kariérní oblasti

UNYP se od svého založení postupně stala vzdělávací institucí na mezinárodní úrovni se zaměřením zejména na ekonomii a obchod.  Za tento úspěch vděčíme naší silné vizi a tvrdé práci, jakož i našim obchodním partnerům, kteří s námi spolupracují.

Naši firemní partneři oceňují vysokou úroveň kvality vzdělávání, výzkumu a vývoje na UNYP. Rádi bychom vás tímto motivovali, abyste i vy využili této webové platformy a měli tak možnost se stát ještě atraktivnějším zaměstnavatelem! Kariérní kancelář nabízí širokou škálu podpory ve formě příspěvků na webových stránkách UNYP, na sociálních sítích, během vzdělávacích/kariérních akcí a formou PR příležitostí.

Kariérní dny

Kariérní dny jsou pořádány za účasti prestižních společností, organizací a personálních agentur působících na českém trhu. Akce je organizována pro studenty a absolventy, kteří se snaží najít své první zaměstnání, změnit současné zaměstnání nebo získat stáž.

Stáže a pracovní nabídky

Pokud máte volnou pracovní nabídku zaměstnání na plný/částečný úvazek nebo pracovní stáž, můžete nám zaslat propagační materiály/inzerát nejlépe ve formátu pdf, jpeg a my je zdarma zveřejníme prostřednictvím našich online a offline komunikačních kanálů.

Sledujte nás

Go to top