Setkání absolventů

Zůstaňte s UNYP v kontaktu

Kancelář pro absolventy (Alumni Office) organizuje pravidelná Setkání absolventů (Alumni Reunion), které účastníkům umožňují znovu navázat kontakt a sdílet své zkušenosti. Absolventi mají příležitost setkávat se znovu nejen se svými bývalými spolužáky a dalšími absolventy, ale i se členy profesorského sboru a zaměstnanci školy. V rámci komunity UNYP jsou takovéto akce výbornou příležitostí pro networking a rozšiřování si obzorů na pracovním trhu.
 
Z absolventských akcí účastníci neodcházejí pouze s novými kontakty a hezkými zážitky doprovázenými nostalgickými vzpomínkami na svá studentská léta, ale také s několika mimořádnými cenami, které do tomboly darují naši partneři v Programu benefitů (Benefit Program).

Každý z našich absolventů se může zapojit do Alumni Network a stát se členem Asociace absolventů, jejímž prostřednictvím zůstane ve spojení jak se školou a bývalými spolužáky, tak s dalšími absolventy a stávajícími studenty. 

 • Setkání absolventů 2019

  Tento mimořádný večer byl skvělou příležitostí pro všechny absolventy bakalářských, magisterských a MBA programů, aby se setkali se starými přáteli a bývalými profesory, a také rozšířili svou profesní síť o další absolventy. Pro setkání jsme zvolili restauraci AUREOLE Fusion Restaurant & Lounge. Akce se konala 23. května 2019.

  V průběhu večera byl oficiálně vyhlášen další vítěz ceny Absolvent roku. Za rok 2019 se její držitelkou stala Juwana Jenkins, absolventka magisterského programu Professional & Business Communication, ročník 2013.

  Album bit.ly/36wosj9

   

 • Setkání absolventů 2017

  Absolventi všech našich bakalářských a magisterských programů byli pozváni na sraz, který se uskutečnil 21. září 2017 v příjemném prostředí Pavilonu Grébovka a byl skvělou příležitostí pro další setkání s bývalými spolužáky a lektory, stejně tak jako pro networking a poznání nových lidí z podnikatelské a obchodní komunity.

 • Setkání absolventů 2016

  Sraz absolventů UNYP se tentokrát uskutečnil v sobotu 4. června 2016 v prostorách Fashion Club v Praze 1. Kromě tradičních setkání s bývalými spolužáky, členy profesorského sboru a zaměstnanci školy, zkusili účastníci své štěstí v tradiční tombole.

  Albumbit.ly/34exrUN

   

 • Setkání absolventů 2014

  Kolem 350 účastníků z řad absolventů bakalářských a magisterských program, profesorů, zaměstnanců a obchodních partnerů přivítala VŠ UNYP na dalším srazu absolventů (Alumni Reunion), který se uskutečnil 30. 5. 2014 v prostorách Cloud 9 Sky Bar & Lounge pražského hotelu Hilton.

  Pro některé absolventy to byla první návštěva Prahy od jejich promoce před mnoha lety, pro ty, kteří v Praze žijí a pracují, zase další příležitost k setkání s bývalými spolužáky a lektory, k poznání nových lidí z podnikatelské a obchodní komunity a k zábavě.

  Všichni hosté se mohli zúčastnit tradiční tomboly a vyhrát dárky, které do ní věnovali partneři z našeho programu benefitů (Benefit Program).       

   Album:  bit.ly/2EkN5Df

   

   

 • Setkání absolventů 2012

  Všichni absolventi byli pozváni do exkluzívních prostor Cloud 9 Sky Bar & Lounge v hotelu Hilton, který byl ideálním místem pro další absolventský sraz dne 29. května 2012

  Pro účastníky byla připravena tradiční tombola s cenami, které věnovaly společnosti Venus Travel Tours, Grand Optica, Yogame, Alpha Custom Rings, Spa Kings Court, Hotel Suite Home a Golden Tikka Indian Restaurant.     

   

 • Setkání absolventů 2011

  Hard Rock Café se dne 27. 1. 2011 konal další úspěšný sraz absolventů UNYP, kterého se zúčastnilo přes 250 hostů. Někteří odcházeli s cenami, které vyhráli v tombole, jiní se zážitky a radostí, že potkali své staré přátele. O úspěchu akce vypovídá album fotografií a video níže.    

   

 • Setkání absolventů 2008

  První oficiální sraz absolventů (Alumni Reunion) se uskutečnil v prosinci roku 2008Občanské plovárně, a to v rámci oslav 10. výročí založení UNYP. Setkal se s velkým úspěchem a zároveň bylo rozhodnuto o pořádání obdobných absolventských akcí, které jejich účastníkům kromě setkání umožňují výměnu zkušeností a networking.

   

 

Sledujte nás

Go to top