IT Služby

Studenti UNYP mohou využít více než 60 počítačů umístěných ve dvou počítačových laboratořích a v Knihovně. Počítačové laboratoře jsou v pracovních dnech a o víkendech otevřeny celý den.

E-learning

Náš E-learning využívá systém Moodle, který poskytuje všechny nezbytné funkce pro efektivní komunikaci mezi studentem a učitelem, přístup k individuálním materiálům kurzů, k průběhu diskusních panelů, k úkolům, atd. Studenti zde také mohou nalézt nástroj Turnitin, který předchází problémům s plagiátorstvím prací. 

Intranet

Studenti mohou využít tiskárny a kopírovací stroje umístěné uvnitř budovy pomocí intranetu. Google Cloud Print je také k dispozici pro studenty a učitele. Studenti UNYP mohou využít naše Wi-Fi pokrytí a připojit svá vlastní zařízení kdekoli v budově. Studenti UNYP mají také přístup k ProQuest 5000 International, k sadě on-line databází ze školních počítačů; přístup k  výzkumné databázi Emerald Insight je k dispozici přes internet.

Office 365

Díky úzké spolupráci se společností Microsoft mají  studenti UNYP plný přístup k platformě Office 365, která zahrnuje on-line aplikaci Outlook pro přístup k e-mailu, kalendáři a kontaktům, online paměť  až do 1 TB, MS Office 2013 ke stažení zdarma až pro pět zařízení a mnoho dalších MS on-line aplikací.

Spolu s členstvím v programu Dreamspark Premium a přístupem k Microsoft Virtual Academy (MVA), může UNYP plně vybavit studenty technologií a znalostmi technologie MS.  

E-gnomon

Hodnocení studentů je k dispozici on-line pomocí našeho webového interface E-gnomon.

Kontaktní informace IT Helpdesk

  • Email: it@unyp.cz
  • Telefon: +420 224 221 281
  • Otevírací hodiny
    • Po - Pá 8:45 - 18:15
    • So - Ne 8:45 - 13:15

Sledujte nás

Go to top