Sportovní aktivity

Účast na sportovních akcích je pro studenty způsobem jak růst, učit se, bavit se a využívat a rozvíjet své osobní, fyzické a intelektuální schopnosti. UNYP poskytuje všem svým studentům, fakultě a zaměstnancům volný přístup do různých sportovních zařízení. Sport a rekreace jsou důležitou součástí studentského života a doufáme, že svým zapojením se do různých sportovních aktivit posílíte své vazby s komunitou UNYP a že vaše zkušenosti z UNYP budou díky tomu co nejpříjemnější.

Můžete se účastnit hodin aerobiku nebo tance, zapojit se do týmových a individuálních sportů, jako fotbal nebo basketbal v týmech UNYP Blazers, nebo si zacvičit v posilovně či bazénu. Existují také příležitosti k účasti v široké škále lifestylových nebo fitness aktivit, počínaje zumbou až po Pilates. Zapojte se a bavte se!

Týmy UNYP Blazers

University of New York in Prague je domovem UNYP Blazers. Naši univerzitu zastupujeme v řadě sportovních aktivit, kterých se účastníme; jde zejména o fotbal (futsal) a basketbal.

UNYP Blazers reprezentují ducha UNYP a poskytují příležitost setkat se s dalšími studenty a soutěžit proti ostatním školám, vysokým školám a firemním týmům. Máme také plavecký tým UNYP Gulf Stream a taneční tým. Jednou za rok vysíláme naše softbalové družstvo na místní charitativní turnaj.

Kde UNYP Blazers hrají?

ZŠ Plamínkové, 2/1593, 140 00 Praha 4

Kdy UNYP Blazers hrají?

Středy

Basketbal: 14:00-15:00

Fotbal: 15:00 - 16:00

 

Jak se tam dostanu?

Metrem, linka C (červená) z I. P. Pavlova na Pankrác (3. stanice)

Chcete se stát členy Blazers?

Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti, jediné, co opravdu potřebujete, je nadšení a týmový duch. Vstupní testy pro fotbalové družstvo Blazers se konají každé září.  

Více informací je k dispozici na  studentaffairs@unyp.cz, nebo blazers@unyp.cz.

Florbal

Addresa: Kovanecká 27, 190 00 Praha 9, za Galerií Harfa

Tréninky: středy od 19:00 do 20:30

 

Chcete se přidat k našemu florbalovému týmu?

Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti, jediné, co opravdu potřebujete, je nadšení a týmový duch. Vstupní testy pro fotbalové družstvo Blazers se konají každé září.  

Více informací je k dispozici na  studentaffairs@unyp.cz, nebo blazers@unyp.cz, nebo na Facebooku.

Fitness v Hit Fitness Flora

Adresa: Chrudimská 2b, 130 00 Praha 3

Telefon: +420 267 311 447

Jak se tam dostat: metrem, linka A (zelená), nebo tramvají číslo 10, 16 a 11 na stanici Flóra

Otevírací hodiny:

  • Po – Pá: 06:00 – 23:00
  • So – Ne: 08:00 – 23:00

Web: www.hitfit.cz

Volný přístup:

  • Tělocvična, fit box
  • Aerobik, jóga, zumba
  • Spinning
  • Tělo & duše
  • Chůze

Všechny další aktivity, jako je squash, solárium, nebo sauna jsou z bezplatného přístupu vyloučeny.

Pro počet návštěv týdně nebo měsíčně není limitován. Jediným limitem je jedna návštěva na den a osobu, maximálně však na dvě hodiny.

Pro aktivity, které vyžadují registraci (jako je např. zumba) je nutné využít on-line rezervační systém a složit zálohu ve výši ceny za danou aktivitu.

Plavání v Podolí

Vezměte prosím na vědomí, že k návštěvě bazénu budete potřebovat voucher. Vouchery jsou k dispozici v Kanceláři pro studentské záležitosti (Student Affairs Office, 4. patro) každý pracovní den mezi 9.00 a 18.00.

Adresa: Podolská 74, Praha 4 – Podolí

Jak se tam dostat: tramvají číslo 3 z Karlova náměstí nebo tramvají číslo 17 z Palackého náměstí (směr Nádraží Braník) na zastávku Kublov (3. zastávka z Palackého náměstí).

Otevírací hodiny: sedm dní v týdnu, po celý rok od 06:00 do 21:45 (zavřeno 24. prosince, 31. prosince a 1 ledna).

Volná vstup do: kryté a venkovní bazény

Web: www.pspodoli.cz

Sledujte nás

Go to top