Studentská rada

Studentská rada UNYP se skládá z devíti studentů. Lišíme se navzájem věkem, národností i studijním zaměřením, ale jedno máme společné - chceme zlepšit život studentů na University of New York in Prague. 

Co dělá Studentská rada?

Každý semestr pořádáme večírky, filmové večery, výlety do různých zemí, a další sezónní aktivity, jako je například každoroční grilování v některém z krásných pražských parků.

Vaši volení představitelé

Kromě pořádání společenských akcí a organizování studentských klubů, fungujeme jako most a kontaktní místo mezi administrativou univerzity a studenty. Pravidelně se setkáváme s administrativou, studenty a s fakultou a diskutujeme různé problémy univerzity. Týdenní setkání jsou otevřena pro každého, kdo má jakékoliv nápady, které mají vztah k UNYP, otázky nebo doporučení.

 

Zapojte se!

Abyste se stali součástí týmu Studentské rady, můžete se zúčastnit voleb, které se konají každý semestr – nové členy volí studenti a fakulta UNYP on-line.    

Chcete-li se dozvědět více informací a aktualit, klikněte prosím na odkaz na oficiální stránky Studentské rady na Facebooku https://www.facebook.com/unypsc, nebo pošlete e-mail na sc@unyp.cz

 

Prohlédněte si nový web studentské rady UNYP! 

 

Sledujte nás

Go to top