Studentské kluby a aktivity

Život u nás na University of New York in Prague nejsou jenom knihy a přednášky! Ať už jste začínající Messi, slibný přeborník v diskusích, hvězda malé obrazovky, nebo dáváte přednost duchovnímu životu, v UNYP najdete přátele s podobnými zájmy.  Tady je několik možností.

 • Debatní společnost

  Vedení klubu: Prezidentka - Diana Ghalib

  Vice president: Natalia Khozyainova

  Chief Administrator: Adina Zhantykeyeva

   

  Debatní společnost je předním akademickým klubem na UNYP. Přestože byla založena teprve v roce 2015, stihla už zaznamenat velký úspěch. Členové společnosti se například zúčastnili první Oxfordské debatní soutěže, která se konala v Praze, a druhou soutěž dokonce vyhráli.

  Společnost pořádá pravidelná setkání inspirovaná britským parlamentním stylem, workshopy, anebo neformální debatní setkání. Jedinečnost tohoto klubu spočívá především v tom, že jsme vždy otevřeni změnám a novým nápadům. S námi se zdokonalíte nejen ve schopnosti veřejně přednášet a formulovat argumenty, ale také se toho dost naučíte o současných problémech po celém světě. Studenti mezi sebou debatují jak o současných událostech, tak o jiných věcech, které je zajímají.

  Debatní společnost spolupracuje také s MUNYP (Modelové spojené národy v UNYP). V roce 2015 tyto dva kluby zorganizovaly společný výlet do informačního centra OSN, což byl skvělý zážitek! Na tento rok Debatní společnost plánuje zúčastnit se mezinárodních soutěží.

   

  Více podrobností můžete najít ZDE.

  Skupina UNYP Debating Society na Facebooku.

 • Modelové Spojené národy v UNYP

  Vedení klubu:

  Anastasia Latenkova

  Andrea Kramer

  Arina Rossikhin

  Jakub Malhocky

   

  MUNYP založili studenti University of New York in Prague jako platformu, kde mohou diskutovat o otázkách globálního významu. Je to jediná konference svého druhu pro anglicky mluvící studenty vysokých škol v České republice. Na podzim 2015 se náš klub značně rozrostl a my můžeme jen poděkovat studentům za jejich oddanost a nadšení při našich setkáních a stále rostoucí zájem o domácí i mezinárodní konference modelu OSN.

   

  Facebooková stránka

   

 • Klub kreativity UNYP

  Vedení klubu:

  Shay Grinvald

  Aldisa Gusha

   

  Klub kreativity usiluje o to, aby jeho členové zažili, ocenili a vzájemně si pomáhali rozvíjet tvořivost, a zároveň poskytuje čerstvou inspiraci. Doufáme, že dáme dohromady skupinu tvůrčích osobností, jejichž vášeň pro umění a tvořivost je povede k tomu, aby se podělili o své praktické tipy. Budeme organizovat aktivity, které se snaží vést k mistrovskému ovládání zrcadlovky a filmové kamery, pera, tužky, štětce a všeho toho, co si troufnete vyzkoušet!

   

  Více informací naleznete na našem Facebooku.

   

 • Psychologický klub UNYP

  Vedení klubu:

  Kristína Hamzová, Marlene Svela ØvrebøRichard Pabišta,

  Adriana Štuková, Daniel Houser, Karolína Knížková,

  Lea Grujic, Jaroslav Krpec

   

  Psychologický klub UNYP funguje jako akademický klub s cílem pomoci našim studentům maximalizovat svůj potenciál. Náš klub je otevřen všem studentům UNYP, nezávisle na zaměření jejich studia nebo studijním ročníku. Věříme, že s naší pomocí budou nejen životopisy studentů vynikat nad všemi ostatními, ale že budou také v mnoha viditelných ohledech hrdými zástupci University of New York in Prague.

  Členové Psychologického klubu pracují jako dobrovolníci řady zdejších agentur v České republice, které pracují s klienty trpícími duševní nemocí. Psychologický klub pořádá cesty studentů na konference a studijní pobyty na školách po celé Evropě a je hostitelem neformálních společenských akcí a rozhovorů s fakultou, i pozvaných řečníků z celého světa.

  • Aktivity klubu

  Psychologický klub se pravidelně účastní aktivit, jako jsou přednášky s nejrůznějšími lektory a psychology, exkurze do laboratoří, klinik a muzeí. Pořádáme také zábavné aktivity jako filmové nebo herní večery. Členové Psychologického klubu také každoročně pomáhají organizací Mezinárodní konference studentského výzkumu (ISRC), událostí, kde mají studenti možnost prezentovat výsledky svého vlastního výzkumu. Spolupracujeme také s mateřskou školou pro děti s kombinovaným postižením Pink Crocodile a s psychiatrickou léčebnou Bohnice nebo s Národním ústavem duševního zdraví Bohnice a se spoustou dalších.

  • ČASP and EFPSA

  Jako student psychologie se můžete stát členem české (ČASP) nebo evropské (EFSPA) asociace studentů psychologie.

   

  Pro více informací navštivte stránku skupiny Psychologického klubu na Facebooku.

   

 • UNYP TV

  Vedení klubu: Robin Nguyen

   

  UNYP TV je hlavní video platformou pro studenty UNYP. Najdete zde reportáže ze školy a studentského života, videa z různých akcí, propagační videa Studentské rady UNYP a Studentských klubů. Cílem UNYP TV je poskytnout studentům pohled na studentský život mimo akademickou sféru a také posílit ducha UNYP. Tento klub byl založen Robinem Nguyenem na podzim roku 2015 a od té doby si buduje pověst trendy kanálu, který momentálně využívají i zaměstnanci UNYP, především marketingové oddělení. V budoucnu by se UNYP TV chtěla zaměřit i na zábavný obsah. Chceme také oslovit a zaujmout tolik studentů, kolik budeme moci.

   

  Více informací naleznete zde:

  Facebooková stránka

  Youtube kanál

   

 • Společnost komunikačních studií

  Společnost komunikačních studií poskytuje UNYP komunitě prostor pro diskuzi o tématech, jako jsou komunikace nebo problematika médií a snaží se těmito tématy zabývat nejen v rámci učebny, ale hledat odpovědi i přímo u zdrojů. Chceme objevovat, vidět víc, ptát se a neustále se překonávat!

  Co tím myslíme? Divili jste se někdy tomu, jak různým firmám prochází zavádějící reklama? Návštěva Rady pro rozhlasové a televizní vysílání vám může mnohé osvětlit. Máte pocit, že novináři záměrně svými články přispívají k negativnímu vnímání uprchlíků ve společnosti? S námi můžete navštívit některou z předních zpravodajských organizací, jako jsou CNN nebo Reuters, a osobně se na tyto otázky novinářů zeptat. Chcete pracovat pro Disney? Google? Oglivy? Absolventi našeho studijního programu Komunikace a masová média nyní pracují v těch nejlepších firmách a mohou vám povědět o tom, jaké to je. Chcete se zúčastnit akademického výzkumu a zlepšit si tak šance při postgraduálním studiu? Zorganizujme spolu konferenci! Chcete se setkat s dalšími studenty komunikačních oborů z českých univerzit a vzájemně porovnat svá studia? Na společném setkání si určitě budete moci vyměnit nápady!
  Přijďte na jedno z našich setkání a sdílejte s námi své nápady a to, co vás zajímá. Společně můžeme využít vaši zvědavost i mimo učebnu.

  Pro více informací kontaktujte tnesbitt@unyp.cz

 • LeanIn

  Hlavním cílem tohoto klubu je spojit lidi, kteří chtějí podporovat a vytvářet rovnocenné možnosti pro všechna pohlaví. Díky tomu, že existují studentské kluby, jako je Lean In, mají studenti možnost se navzájem posílit a podpořit.

  Spolu můžeme něco změnit, ať už v životě jednotlivce, nebo v celé skupině. Pokud se do toho opřete s námi a zapojíte se, můžeme dosáhnout úspěchu, na kterém tak tvrdě pracujeme.

  #LeanInUNYP podporuje ženy, aby šly za svými ambicemi, a snaží se změnit téma z toho, co nemůžeme, na to, co naopak můžeme dokázat. Snažíme se propojit současné studenty s našimi absolventy a spolu změnit pohled, kterým se náš svět dívá na ženy.

  Pro více informací nás kontaktujte:

  Email: lean-in-unyp@leanincircles.org

  Telefon: +420 777 794 064

  Webová stránka

  Skupina na Facebooku

 • UNYP News Blog

  Klub UNYP News Blog přináší nejnovější informace ze studentského života. Díky svému zajímavému obsahu funguje také jako zábavná platforma pro studenty.

  Najdete nás na Facebooku

 • Humans of UNYP

  Vedoucí klubu: Daria Tereshchenko

   

  Klub Humans of UNYP se zaměřuje především na rozhovory se zajímavými osobnostmi mezi studenty, absolventy, zaměstnanci UNYP, nebo lidmi, kteří se školou nějakým způsobem souvisí. Snažíme se rozvinout novinářský potenciál našich studentů, kteří se zajímají o psaní článků nebo reportáží.

  Najdete nás na Facebooku

   

 • GAINZZZ

  Dostaňte se do formy s klubem GAINZZZ!

  Organizujeme workshopy zaměřené na fitness, přednášky, zabývající se různými druhy cvičení, výživou, zdravím, a spoustu dalšího!

  Pro více informací nás kontaktujte na:

  abdullah.mohammadpour@yahoo.com

 • UNYP Pineapple

  Vedoucí klubu: Natalia Alieva

  UNYP Pineapple je klub plážového volejbalu. Během semestru máme vždy několik zápasů. Účastní se jak noví hráči, tak již stávající členové týmu a my jsme rádi za každého nového studenta, který se zapíše a přijde si s námi zahrát.

  Připojte se k nám na Facebooku ať vám nic neunikne!

   

Pokud se chcete dozvědět více informací, nebo máte náměty a nápady, dejte nám vědět na studentaffairs@unyp.cz

 

Sledujte nás

Go to top