MBA program se zaměřením na Management

MBA in Management Image

Náš MBA titul akreditovaný ve Spojených státech amerických se zaměřením na Management Vám pomůže rozvíjet to nejlepší v druhých

MBA se zaměřením na management je tradičním kurzem pro ty, kdo hledají ve svém studiu široký základ znalostí. Je ideální pro přípravu studentů na roli celkového řízení ve společnosti jakékoli velikosti. Je také ideální pro studenty, kteří si chtějí založit své vlastní společnosti, nebo provozovat podnikání. Specializované předměty staví na základních předmětech, aby studenti získali komplexní  obchodní znalosti. Kromě deseti základních kurzů si vyberete další čtyři kurzy, včetně přinejmenším dvou z těchto oblastí Vašeho zaměření:

  • Finance
  • Marketing
  • Projektové řízení
  • Podnikatelství

Máte dotaz? Chcete podat přihlášku?

Náši poradci pro přijímací řízení vám rádi zodpoví vaše dotazy nebo pomohou s vyplněním přihlášky! Kontaktujte nás, pokud potřebujete poradit s výběrem programu nebo pokud máte jakýkoliv jiný dotaz. Rádi vám také zařídíme návštěvu našeho kampusu, setkání s našimi studenty a profesory či návštěvu jedné z našich přednášek. Nebo se můžete na jeden den stát studentem UNYP!

Sledujte nás

Go to top