MBA program se zaměřením na Podnikání

MBA in Entrepreneurship Image

Titul MBA se zaměřením na podnikání Vám pomůže přeměnit Vaše sny o založení startupu na realitu

EMCC existuje od roku 1992. Snaží se vytvářet, nastavovat a povznášet očekávání spojená s tou nejlepší praxí v men-toringu, koučování a manage-mentu ku prospěchu globální společnosti.

Čtěte více

Jsme jediná univerzita ve střední Evropě, která nabízí titul MBA se zaměřením na podnikání a to našim absolventům poskytuje výhodu při zakládání firem podle potřeb a přání trhu. Studenti se naučí zpracovávat kompletní podnikatelský plán, včetně průzkumu trhu, finančních odhadů, výkazu peněžních toků, rozpočtování, analýzy nákladů, řízení rizik a měřicích systémů. Dozvědí se, jak svůj podnikatelský plán propojit se světem soukromého financování, přičemž se budou učit přímo od úspěšných podnikatelů, soukromých investorů, správců ekvitních fondů a dalších předních obchodních stratégů. Jakmile studenti dokončí studium v rámci svého zaměření, jsou připraveni a motivováni k využití vlastních projektů a nastartování svých byznysů.

Specializované podnikatelské kurzy:

  • Rozvoj start-up společnosti
  • E-obchod s novými produkty
  • Financování podnikatele: rizikový kapitál a soukromé kapitálové fondy
  • Podnikatelský úspěch
  • Srozumitelné předání poselství
  • Neuromarketing nových značek

Získáte znalosti a schopnosti potřebné k absolvování UNYP MBA studia, které jsou zároveň aplikovatelné v rámci Vašeho podnikání nebo zaměstnání. Navíc v roce 2022 jsme inovovali naše kurikulum a implementovali tzv. G.R.O.W. to FLOW koncept, který pomáhá okamžitě využít znalosti získané ve třídě v reálném světě už v průběhu studia.

Máte dotaz? Chcete podat přihlášku?

Náši poradci pro přijímací řízení vám rádi zodpoví vaše dotazy nebo pomohou s vyplněním přihlášky! Kontaktujte nás, pokud potřebujete poradit s výběrem programu nebo pokud máte jakýkoliv jiný dotaz. Rádi vám také zařídíme návštěvu našeho kampusu, setkání s našimi studenty a profesory či návštěvu jedné z našich přednášek. Nebo se můžete na jeden den stát studentem UNYP!

Sledujte nás

Go to top