University of New York in Prague nabízí americký a evropský bakalářský titul v oboru obchodní administrativa s ojedinělou příležitostí získat dva tituly ze State University of New York, Empire State University a titul UNYP (Bakalář, Bc.), akreditovaný v České republice. Všechny programy UNYP jsou vyučovány výhradně v angličtině. Všechny programy UNYP jsou vyučovány výhradně v angličtině. Pro všechny studijní programy akreditovanými MŠMT budou společně s tradičními papírovými diplomy vydány i digitální ekvivalenty v blockchainovém formátu.
Svět se změnil. Hranice ztratily svůj původní význam. Žijeme v globalizovaném světě. Pouze ti, kdo se přizpůsobí novému prostředí, z něj získají co nejvíce. Pokud se zajímáte o mezinárodní studium, chcete cestovat po světě, pracovat v prostředí obchodu nebo veřejné správy a poznávat jiné kultury, bakalářské studium oboru mezinárodní vztahy může být přesně tím, co potřebujete.
Svět 21. století se rychle mění ve svět, který ovládají regionální a globální geopolitické problémy; ekonomické síly a jejich působení hrají stále významnější roli ve způsobu, jakým se státy navzájem chovají. Znamená to, že diplomacie a mezinárodní ekonomika se velmi rychle propojují do jediné koncepce, a na takovém novém základě budou v této nové éře spolu komunikovat vlády, podniky a mezinárodní organizace.
To jsou důvody, které vedly Katedru Mezinárodních vztahů a mediálních studií k tomu, aby nabídla moderní studijní plán, který kombinuje studium ekonomických věd se studiem mezinárodní politiky. Program klade důraz na to, aby studenti získali pevné základy v teorii politických, ekonomických i mezinárodních vztahů. Cílem programu je naučit studenty teoreticky a analyticky přemýšlet o politice a ekonomice v dnešním světě a docílit toho, aby byli schopni řešit problémy v multikulturním prostředí s využitím moderních technologií a etického myšlení. Tento čtyřletý program je završen udělením titulu z Empire State College, State University of New York.
Absolventi UNYP jsou po skončení studia i nadále úspěšní při získávání profesních pozic ve svých oborech, a mnozí z nich pokračují v postgraduálním studiu v EU a USA. Zpětná vazba od absolventů ukazuje na vysoký stupeň spokojenosti s tímto programem, přičemž studenti opakovaně uvádějí, že důraz na ústní a písemné komunikační dovednosti a také výcvik v kritické analýze, měly zásadní význam pro nalezení zaměstnání. Ojedinělým rysem našeho programu je dynamický interaktivní styl výuky. Naši učitelé pocházejí z celé EU a z USA a všichni disponují bohatou akademickou zkušeností a jsou ve svém oboru uznávanými odborníky. V neposlední řadě je tento program i vynikajícím odrazovým můstkem k postgraduálnímu studiu. Řada našich absolventů programu Mezinárodní vztahy pokračuje ve studiu na některé z nejprestižnějších univerzit, jako je the London School of Economics, John Hopkins University, nebo Cambridge University.
Pro více informací rozklikněte menu níže:
Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.
University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha
IČ: 25676598
Telefon:
+420 224 221 261
E-mail: unyp@unyp.cz