Centrum studentských služeb

 

 

To, že jste přijeli získat titul UNYP,  je teprve začátek! University of New York v Praze nabízí celou řadu aktivit a služeb, aby Váš pobyt u nás byl jak obohacující, tak aby vás naplnil. Student Affairs office se o vás postará od prvního dne Vašeho příchodu prostřednictvím individuálního poradenství během studia v akademických i osobních záležitostech, až po pomoc a poradenství v dosažení Vašich profesních cílů, které budete mít i po vašem studiu.

Jsme přesvědčeni, že je velmi důležité, aby se studenti účastnili a vychutnali si mimoškolní aktivity, jako jsou sporty, fitness, kulturní a společenských akce a výlety. Máme aktivní přístup k mimoškolním aktivitám, a rádi vždy poskytneme potřebnou pomoc. Podporujeme studenty UNYP v rozvoji jejich vlastních klubů, spolků, a pořádání událostí, nebo jejich větším zapojení do Studentské rady, která zastupuje všechny studenty UNYP.

Jak vám můžete pomoci?

  • Pomáháme studentům nalézt ubytování a možnosti bydlení.
  • Organizujeme sportovní akce a volný vstup do sportovních a fitness center.
  • Poskytujeme všem studentům UNYP volné kombinované studentské průkazy UNYP – ISIC,  které jim dávají právo volného vstupu do zařízení školy, a využít širokou škálu služeb školy, benefity a speciální nabídky.  
  • Zařizujeme další benefity a slevy pro všechny studenty UNYP v rámci našeho Programu benefitů.
  • Podílíme se na organizaci sponzorských událostí a aktivit ve spolupráci se Studentskou radou.
  • Career Office organizuje semináře, worskhopy, návštěvy ve společnostech, kariérní dny, stáže a publikuje seznam volných pracovních míst.
  • Síť našich absolventů je vynikajícím zdrojem pro absolventy UNYP, dává jim možnost přístupu k široké paletě událostí a aktivit, plus výhody z jejich průkazu absolventa UNYP.  

Přijďte se na nás podívat!

Zakládáme si na přátelském a vstřícném přístupu a individuální pozornosti našim studentům i našim absolventům. Student Affairs office je připraven se o Vás postarat a poskytnout Vám pomoc ve všech oblastech a záležitostech. Může posloužit i jako informační a referenční centrum. Pokud potřebujete pomoc a nejste si jisti, kam, nebo na koho se obrátit, neváhejte nás kontaktovat, nebo se za námi zastavit v naší kanceláři ve čtvrtém patře.

Máme otevřeno od 9 dopoledne do 6 večer v pracovní dny, a můžete nás také kontaktovat e- mailem na studentaffairs@unyp.cz, nebo se k nám připojit na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/1534020449978746/

 

Sledujte nás

Go to top