Student Affairs - Služby pro studenty

 

 

To, že jste se rozhodli získat titul UNYP, je teprve začátek! University of New York in Prague nabízí celou řadu aktivit a služeb, aby bylo vaše studium jak obohacující, tak naplňující. Student Affairs office se o vás postará od prvního dne prostřednictvím individuálního poradenství během studia v akademických i osobních záležitostech. Poskytuje poradentství i ohledně dosažení profesních cílů, které si stanovíte po během nebo po studiu. 

Jsme přesvědčeni, že je důležité, aby se studenti účastnili mimoškolních aktivit, jako jsou různé sporty, fitness, kulturní a společenské akce a výlety. Mimoškolní aktivity podporujeme a rádi poskytneme potřebnou pomoc. Studentům UNYP pomáháme v rozvoji vlastních klubů, spolků, a pořádání událostí. Vítáme větší studentské zapojení do Studentské rady, která zastupuje všechny studenty UNYP.

Jak vám můžete pomoci?

Přijďte se na nás podívat!

Zakládáme si na přátelském a vstřícném přístupu a individuální pozornosti našim studentům i absolventům. Student Affairs office je připravena se o vás postarat a poskytnout vám pomoc ve všech oblastech a záležitostech. Může posloužit i jako informační a referenční centrum. Pokud potřebujete pomoc a nejste si jisti, kam, nebo na koho se obrátit, neváhejte nás kontaktovat, nebo se za námi zastavit v naší kanceláři.

Máme otevřeno od 9:00 do 18:00 v pracovní dny a můžete nás také kontaktovat e- mailem na studentaffairs@unyp.cz, nebo se k nám připojit na Facebooku.

 

Sledujte nás

Go to top