Magisterské programy

Magisterské programy v Praze

Všechny programy jsou vyučovány kompletně v angličtině a probíhají v intenzivním víkendovém formátu tak, aby studenti mohli studium skloubit s profesním životem. Naše magisterské programy jsou ideální pro ambiciózní profesionály nebo bakalářské absolventy, kteří si přejí získat kvalitní mezinárodní vzdělání v Praze.

Studenti, kteří úspěšně ukončí náš magisterský program, obdrží titul přímo od našich partnerských univerzit. Magisterský program Psychologie vede k získání titulu Mgr. uděleného University of New York in Prague.

 

Magistr v oboru Psychologie

Magisterský program Psychologie na University of New York v Praze poskytuje silné teoretické a praktické základy v psychologii a souvisejících oborech jako je klinická psychologie, psychologie zdraví a pedagogická psychologie. Absolventi programu získají specifické znalosti a odbornou způsobilost pracovat jako nezávislí psychologové s možností usilovat o další vzdělávání a kvalifikaci v různých oblastech psychologie. Tento studijní program je v souladu s mezinárodními požadavky pro evropský magisterský diplom v psychologii a je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (MŠMT). Úspěšné absolvování programu vede k zisku titulu Mgr.

 

S ohledem na nová evropská nařízení související s Brexitem, procházejí Magisterské studijní programy Strategická komunikace a Mezinárodní management, které jsou realizovány ve spolupráci s University of Bolton (UK), řízením na MŠMT o udělení tuzemského oprávnění pro pobočku mimoevropské zahraniční školy dané programy nabízet.

Sledujte nás

Go to top