Magisterské programy

Magisterské programy v Praze

Všechny programy jsou vyučovány kompletně v angličtině a probíhají v intenzivním víkendovém formátu tak, aby studenti mohli studium skloubit s profesním životem. Naše magisterské programy jsou ideální pro ambiciózní profesionály nebo bakalářské absolventy, kteří si přejí získat kvalitní mezinárodní vzdělání v Praze.

Studenti, kteří úspěšně ukončí náš magisterský program, obdrží titul přímo od našich partnerských univerzit. Magisterský program Psychologie vede k získání titulu Mgr. uděleného University of New York in Prague.

 

Magistr v oboru Psychologie

Magisterský program Psychologie na University of New York v Praze poskytuje silné teoretické a praktické základy v psychologii a souvisejících oborech jako je klinická psychologie, psychologie zdraví a pedagogická psychologie. Absolventi programu získají specifické znalosti a odbornou způsobilost pracovat jako nezávislí psychologové s možností usilovat o další vzdělávání a kvalifikaci v různých oblastech psychologie. Tento studijní program je v souladu s mezinárodními požadavky pro evropský magisterský diplom v psychologii a je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (MŠMT). Úspěšné absolvování programu vede k zisku titulu Mgr.

 

Magistr v oboru Mezinárodní management

Magistr v programu Mezinárodní management, nabízený na UNYP prostřednictvím University of Bolton, je navržen tak, aby studentům poskytl výhodu na globálním trhu práce. Program studenty vybaví teoretickými základy pro mezinárodní obchodní kariéru. Pokud se čerstvý absolvent chce připravit ve větší míře na kariéru v oblasti podnikání a řízení mezinárodních společností, pak tento program splní jeho požadavky. V posledních letech absolventi tohoto programu obsadili širokou škálu manažerských pozic ve veřejném, soukromém i neziskovém sektoru. Jiní se rozhodli zahájit doktorandské studium. Držitelé titulu magistr v programu Mezinárodní management mohou požádat o status Member (MCMI) nebo Fellow (FCMI) v Chartered Management Institute. Zda bude absolvent přijat, bude záviset i na jiných než kvalifikačních faktorech, například na míře zodpovědnosti při práci.

 

Magistr v oboru Strategická komunikace

Magisterský program Strategická komunikace nebyl navržen čistě akademicky. Byl vyvinut na základě výzkumu požadavků největších světových organizací na své zaměstnance. Osloveni byli zaměstnanci předních korporací, jako je Microsoft a SAP a komunikačních agentur, jako např. Havas. S rostoucími komunikačními možnostmi i nároky se pro organizace i jednotlivce klíčovou otázkou stává strategie. Pouhá dostupnost nástrojů ještě nezaručuje efektivní komunikaci. Důležité je pochopení možností a správné využití kanálů, které pomůže organizacím a lidem k dosažení jejich cílů. UNYP je hrdá, že může nabídnout britský model magisterského programu ve spolupráci s University of Bolton (VB).

Sledujte nás

Go to top
X