Učte se od špičkových odborníků během studia MBA

MBA program University of New York in Prague nabízí nejen prestiž americké akreditace IACBE, ale i výzvy a důkladnost špičkového byznys programu a především příležitost zdokonalit manažerské dovednosti současným i budoucím lídrům. Program je navržen pro ambiciózní odborníky a profesionály, kteří chtěji ve své společnosti rychle postupovat vzhůru, získat nezbytné teoretické i praktické znalosti a stát se těmi nejlepšími výkonnými manažery. Pomáháme však i lidem z byznysu, kteří chtějí přejít do jiného odvětví a zaplnit mezery ve svých znalostech. Poskytujeme potřebné nástroje, aby v novém prostředí uspěli. Odborníkům, kteří mají v plánu začít podnikat, pomáháme předběhnout konkurenci, učíme je analyzovat trh, vytvářet byznys plán, hledat kapitál a opravdu rozběhnout novou společnost. 

G.R.O.W. to FLOW je unikátní, na koučinku zalo-žená iniciativa vytvořená na UNYPu, která MBA studen- tům umožňuje využít znalosti získané při studiu přímo v jejich pracovních pozicích.

Profesoři, kteří učí na UNYPu v rámci MBA, jsou jednou z klíčových fundamentů programu. Mají potřebnou akademickou kvalifikaci i zkušenosti z pozic předních představitelů, odborníků a lídrů ve svých oborech. UNYP nabízí možnost učit se od seniorních výkonných manažerů společností jako jsou Coca-Cola, British Telecom, Volkswagen, Bell Labs, 3M a mnoho dalších. UNYP MBA studentům umožňuje čerpat z praktických zkušeností těchto osvědčených manažerů v otevřeném a svobodném prostředí a učit se od nejlepších vysokoškolských profesorů z univerzit jako jsou Harvard a La Salle. Využíváme aktuální studie skutečných společností, opravdové výzkumy a různé aktivity navržené tak, aby studentům umožnily je začít používat a rychle se rozvíjet. Proč například studovat finanční účetnictví jenom na teoretické úrovni u někoho, kdo ve skutečnosti nikdy neřídil globální společnost? Na UNYPu studenty v tomto předmětu vede Claude Varley, bývalý prezident Coca-Cola Bottling, France. Poskytneme Vám dovednosti, které potřebujete, abyste kurz MBA na UNYPu absolvovali a byli okamžitě schopni uplatnit je ve Vašem podniku nebo odvětví. Proto jsme se rozhodli inovovat MBA kurikulum a zavedli G.R.O.W. to FLOW koncept, který pomáhá implementovat získané teoretické znalosti v praxi. 

Tento program nabízí tři hlavní přínosy:

 • Praktickou a strategickou znalost podnikání  
 • Kvality vedoucího manažera
 • Získ kontaktů

Náš průzkum ukázal, že většina absolventů UNYP MBA byla povýšena do 8 měsíců od získání titulu. Do 3 let od absolvování studia jsou jejich mzdy o 46 % vyšší než mzdy jejich kolegů bez MBA. Zvyšuje se jim kvalita života díky tomu, že pracují chytře – nikoli déle. Naši studenti mají přístup k síti našich absolventů MBA, k největší a nejúspěšnější skupině absolventů MBA v České republice. Díky tomu si naši studenti mohou budovat silné osobní i profesionální vazby, které jim pomohou dosáhnout svých životních cílů s pomocí podobně smýšlejících jednotlivců a společností.

Vyberte si ze dvou studijních formátů, které vyhovují vašim potřebám

UNYP MBA je 18měsíční program celoživotního vzdělávání, který je nabízen ve dvou formátech:

 • Denní program pro studenty, kteří navštěvují kurzy 4x týdně a po dobu 14 měsíců, aby absolvovali 11 základních a 3 soustředění kurzu. Poté následují další 4 měsíce přípravy diplomové práce formou konzultačního projektu.
 • Víkendový program pro zaneprázdněné profesionály, kteří navštěvují kurzy každý druhý víkend v měsíci a po dobu 14 měsíců, aby absolvovali 11 základních a 3 soustředění programu. Poté následují další 4 měsíce přípravy diplomové práce formou konzultačního projektu.

EMCC existuje od roku 1992.  Snaží se vytvářet, nastavovat a povznášet očekávání spojená s tou nejlepší praxí v men-toringu, koučování a manage-mentu ku prospěchu globální společnosti.

UNYP také nabízí volitelnou MBA přípravu pro studenty, kteří si možná potřebují obnovit klíčové základy nebo jim chybí dovednosti v některých aspektech managementu. Před zahájením programu MBA nabízí UNYP bezplatný workshop před MBA zaměřený na principy financí, účetnictví, marketingu a managementu, aby bylo zajištěno, že své studium MBA začnete dobře připraveni a na stejné úrovni se svými spolužáky.

Buďte sebevědomí s UNYP MBA, je důvěryhodný a akreditovaný:

UNYP program MBA je akreditován IACBE (International Accreditation Council for Business Education) a českou asociací MBA škol (CAMBAS). IACBE je profesní americkou akreditační komisí, špička v oblasti obchodního vzdělávání a programů zaměřených na specifické výsledky, ale i zárukou průběžné kontroly kvality obchodních programů na UNYPu.

UNYP také drží akreditaci BAC (British Accreditation Council) a je zároveň členem CEEMAN. UNYP nedávno získal akreditaci EMCC (European Mentoring and Coaching Council) jedné z nejprominentnějších globálních institucí, která zajišťuje a poskytuje institucionální i individuální akreditace pro práci v rámci coachingu a mentoringu. Více o našem MBA kurzu Koučinku a MentoringuUNYP získal členství s EFMD a EFMD Global Network, a stává se tak členem jedné z největších globálních sítí univerzit, které splňují vysoké standardy kvality, vyznačují se akademickou úrovní a oddaností svým studentům, přednášejícím i zaměstnancům.

 • Obchodní analýzy pro efektivní rozhodování
 • Řízení lidí a organizací
 • Finanční zpravy a analýzy
 • Manažerské účetnictví
 • Firemní vedení a sociální legitimita
 • Globální marketing
 • Rozvoj vůdčích schopností
 • Řízení provozu v digitálním věku
 • Strategické řízení
 • Podnikatelské řízení
 • Poradenský projekt
 • Posun na C- level pozice
 • Kariérní posun na střední nebo vysoké manažerské pozice
 • Seniorní obchodní konzultant
 • Finanční auditor
 • Projektový manažer
 • Start-up podnikatel

Po dokončení všech kurzů studenti plní úlohu interního nebo externího konzultanta a zkoumají obchodní problém s cílem najít proveditelné řešení identifikovaného problému. Jinými slovy, každý student musí zaujmout praktický a metodický přístup k řešení problémů a zúročit poznatky, které získal během celého programu.

Studenti si mezi svými profesory vybírají svého mentora, který je provádí celým procesem. V tomto uspořádání společně diskutují nápady na finální projekt a docházejí k dohodě na následujících základech: identifikace systému, který nefunguje nebo potřebuje redesign; identifikace problémové oblasti, která potřebuje nová řešení; vytvoření nového byznysu. Záměrem je, aby student mohl kombinovat práci a studium tak, že identifikuje oblast ve své práci, která buď nefunguje dobře, nebo potřebuje zcela nové řešení. Student pak provádí primární a sekundární výzkum problému; analyzuje svá zjištění a pak je převádí do proveditelného řešení problému. Student se v podstatě stává byznys konzultantem společnosti.

Studenti pravidelně každý měsíc prezentují výsledky práce svým mentorům, a získávají tak pravidelnou zpětnou vazbu. Ta jim umožňuje zefektivnit jejich postupy a neodchylovat se od cíle. Na konci cyklu studenti předkládají finální práci mentorům k hodnocení.

UNYP nabízí MBA programy se zaměřením na:

Máte dotaz? Chcete podat přihlášku?

Náši poradci pro přijímací řízení vám rádi zodpoví vaše dotazy nebo pomohou s vyplněním přihlášky! Kontaktujte nás, pokud potřebujete poradit s výběrem programu nebo pokud máte jakýkoliv jiný dotaz. Rádi vám také zařídíme návštěvu našeho kampusu, setkání s našimi studenty a profesory či návštěvu jedné z našich přednášek. Nebo se můžete na jeden den stát studentem UNYP!

Kronika UNYP

Vaši e-mailovou adresu použijeme pouze pro zasílání novinek. Vaše soukromí je pro nás důležité.

Pro více informaci si stáhněte UNYP Brožury.


UNYP logo

Kontakty

University of New York in Prague
Londýnská 41, 120 00 Praha


IČ: 25676598
Telefon: +420 224 221 261   Skype
E-mail: unyp@unyp.cz

Zpět nahoru